امروز

جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۷:۰۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

مصطفی نخعی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس، بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون با دو دستور کار برگزار شد. در بخش اول درخواست عده ای از نمایندگان برای اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی مجلس در خصوص عدم توسعه و تولید حداکثری از میادین نفتی مشترک با کشور های عراق و عربستان؛ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: آقای خضریان به عنوان نماینده متقاضیان توضیحات خود را در این خصوص ارائه کرد. سپس نمایندگان وزارت نفت پاسخ های خود را ارائه کردند. نهایتا تصمیم بر این شد که وزارت نفت گزارش تکمیل تری را متناسب با سوالاتی که مطرح شده به کمیسیون ارائه کند و کمیسیون پس از بررسی مجدد نظر خود را به صحن اعلام کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در ادامه، تصریح کرد: دستور کار دوم کمیسیون بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نفت بود که آقای خضریان به عنوان نماینده متقاضیان مسائلی را مطرح کردند. توضیحات از سوی معاونین وزارت نفت نیز ارائه شد. نهایتا رای گیری صورت گرفت و اعضای کمیسیون با رای قاطعی با این تحقیق و تفحص موافقت کردند.

وی در ادامه تاکید کرد: اکنون این امر ارجاع می شود به هیات رئیسه مجلس و پس از بررسی در صحن مجلس در صورت تصویب در آنجا، مجددا به کمیسیون ارجاع شده و ۱۵ عضو تیم تحقیق کننده انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد