امروز

پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۳:۳۳ قبل از ظهر

استاندار تهران گفت: روزانه جمعیت زیادی از حومه وارد تهران می‌شوند و راه اندازی سریع خطوط ٩گانه قطار حومه ای به تهران ضروری است و اقدامات لازم نباید معطل بماند.

به گزارش اعتماد نو، محمدحسین مقیمی با بیان اینکه استفاده از قطارهای حومه ای برای کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر و استان تهران ضروری است، تأکید کرد: رفع سریع مشکلات خطوط ٩ گانه قطارهای حومه ای استان تهران در اولویت است و با هم افزایی فرمانداران، شهرداری و دستگاه‌ها لازم است مشکلات و موانع موجود مرتفع شود.

وی افزود: روزانه حجم زیادی جمعیت از حومه وارد تهران می‌شوند و راه اندازی سریع خطوط ٩گانه قطار حومه‌ای به تهران ضروری است و اقدامات لازم نباید معطل بماند.

در جلسه بررسی مشکلات خطوط راه آهن قطار حومه‌ای استان تهران مشکلات و جزئیات خطوط ٩ گانه قطارحومه ای در استان شامل؛ خطوط تهران-هشتگرد، تهران-قدس-کرج، تهران-قدس-شهریار-ملارد-صفادشت، تهران-اسلامشهر-بهارستان-رباط کریم-پرند، فرودگاه امام(ره)- پرند، تهران-قرچک-ورامین-گرمسار، تهران-پاکدشت،تهران-پردیس و امتداد خط سه قطارحومه ای از آزادگان به اسلامشهر بررسی شد. همچنین بررسی و رفع مشکلات زیرگذر و روگذر برای راه اندازی قطار حومه‌ای در شهرستان قرچک مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مقرر شد گزارش مطالعات نقشه های به دست آمده از سوی دستگاه های مختلف برای راه اندازی سریع خطوط قطار حومه‌ای تا ٤٨ ساعت آینده به دفتر فنی استانداری ارائه شود.

همچنین با دستور استاندارتهران قرار است جلسات بررسی مشکلات خطوط قطار حومه ای استان هر دو هفته یکبار در محل استانداری برگزارشود.

 

منبع: ایلنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند