افزایش امنیت کار و تخصص کارکنان شرکت گاز

به گزارش ایسنا، سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به آذربایجان غربی گفت: این ایستگاه در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و شرکت ملی گاز ایران که با هدف تأمین نیروی متخصص و حرفه‌ای شرکت‌های پیمانکاری شرکت ملی گاز ایران به امضا رسید، راه اندازی شد.

وی ادامه داد: در راستای این تفاهم‌نامه، استانداردهای آموزشی مورد نیاز شرکت ملی گاز ایران در سه عنوان امدادگر گاز شهری، ناظر اجرای شبکه‌های گاز رسانی و مأمور قرائت کنتور گاز توسط سازمان فنی و حرفه‌ای تدوین شده است و تدوین ۴۵ عنوان استاندارد در مدت زمان پنج ساله اجرای تفاهم‌نامه در دستورکار قرار می‌گیرد.

به گفته معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تاکنون ۲۲ کارگاه آموزشی از سوی شرکت گاز ایران در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، کهگیلیویه و بویر احمد، گلستان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان و همدان تجهیز شده است.

ارتقای امنیت کار و تخصص کارکنان هدف ایجاد ایستگاه گازرسانی

پاک سرشت برگزاری آزمون ادواری سنجش مهارت برای ۵۷۲۸ نفر از نیروهای پیمانکاری شاغل در شرکت ملی گاز ایران را بخش دیگری از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در همکاری با شرکت ملی گاز ایران در سال ۱۳۹۷ عنوان کرد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای تربیت نیروی ماهر را سرمایه گذاری بلندمدت دانست و گفت: ارتقای امنیت کار و سطح تخصص کارکنان و نیز بهره برداران شرکت گاز از اهداف راه اندازی ایستگاه گاز رسانی است.

کسب لوح تقدیر مدیریت برتر توسعه کسب و کار با رویکرد مشتری‌مداری توسط فولاد هرمزگان
هم اکنون بخوانید

به گزارش ایسنا، پیش از این در پنجم اردیبهشت ماه سال جاری هم زمان با سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به استان اردبیل، سایت آموزشی امدادگر گاز شهر و روستایی در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای تخصصی اردبیل به مرحله بهره‌برداری رسیده بود و نخستین ایستگاه آموزش گازرسانی نیز در مرکز شماره یک استان البرز، همزمان با هفته ملی مهارت، مرداد ماه سال گذشته افتتاح و بهره‌برداری شده بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا