امروز

یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۵:۲۹ قبل از ظهر


تجمع تعدادی از نمایندگان در جایگاه هیات رئیسه برای بررسی اولویت‌دار لایحه رتبه‌بندی معلمان/ آیا بررسی این لایحه به درخواست دولت متوقف می‌شود؟

تعدادی از نمایندگان که خواستار بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان با اولویت هستند، در جایگاه هیات رئیسه مجلس تجمع کردند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، در جریان جلسه صحن علنی امروز چهارشنبه (۲۱مهر) مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نمایندگان که خواستار بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان با اولویت بودند، در جایگاه هیات رئیسه تجمع کردند.

گفتنی است مدتی قبل پیش کلیات لایحه مذکور در صحن مجلس به تصویب رسید و جهت بررسی جزئیات آن به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شد. اکنون این لایحه آماده رسیدگی در صحن مجلس می‌باشد.

براساس شنیده‌های خبرنگار ایلنا گفته می‌شود مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه غیرعلنی صبح یکشنبه و در زمان ارائه گزارش درخصوص بودجه از نمایندگان خواسته است که با توجه به هزینه بسیار زیاد طرح رتبه‌بندی معلمان و موجود نبودن منابع برای اجرای آن، از تصویب آن خودداری کنند.

در همین راستا در جلسه روز گذشته (۲۰ مهر) مجلس، محمد وحیدی نماینده بجنورد طی تذکری با اشاره غیرمستقیم به این اظهارات میرکاظمی، گفته بود: مجلس یازدهم در حال به سرانجام رساندن کار ۱۰ ساله دولت‌ها و مجالس گذشته در زمینه رتبه‌بندی معلمان است، چرا روند آن را متوقف می‌کنید؟ علیرغم جمع‌آوری یکصد امضا از نمایندگان برای در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه‌بندی معلمان، چرا بررسی این لایحه متوقف شده است؟ باید برای این موضوع پاسخ قانع کننده‌ای داشته باشید. صحبت‌های آقایان بذرپاش و میرکاظمی نباید در این خصوص تاثیرگذار باشد.


انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد
در جستجوی اکسیژن
سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد