امروز

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۴:۴۸ بعد از ظهر

رئیس سازمان برنامه و بودجه در حالی دقایقی پیش وارد فرودگاه اردبیل شد که قرار است به صورت هوایی از پروژه‌های آب و خاک شمال استان بازدید کند تا از نزدیک در جریان روند تکمیل پایاب سد خداآفرین و اراضی تحت پوشش آبیاری مدرن این مزارع حاصلخیز برود.

نوبخت در سفر نیم روزه به اردبیل همچنین از سد در حال احداث عمارت گرمی نیز بازدید خواهد کرد تا با تزریق اعتبار ملی روند احداث و تکمیل این پروژه سرعت گرفته و امسال شاهد آبگیری این سد در منطقه شمال استان اردبیل باشیم.

نوبخت که به دعوت استاندار اردبیل و نمایندگان استان در مجلس در این استان حضور پیدا کرده، قرار است در کنار بازدید از این پروژه‌ها از راه آهن اردبیل – میانه که با پیشرفت مناسب در حال تکمیل است، بازدید کند تا با تأمین اعتبارات مورد نیاز سرعت اجرای این پروژه به شکل مطلوب اتفاق افتاده و بهره‌برداری از این پروژه ریلی را شاهد باشیم.

در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه قرار است استاندار اردبیل، مدیران، مسئولان و همچنین نمایندگان استان در مجلس به دنبال مصوباتی خوب در تأمین اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌های زیربنایی هستند تا هر چه سریعتر با بهره‌برداری از این پروژه‌ها زمینه توسعه و پیشرفت استان در ابعاد مختلف فراهم آید.

این اولین سفر نوبخت در سال جاری به استان اردبیل است و انتظار می‌رود تا پایان دولت دوازدهم از طریق منابع و ردیف‌های ملی اعتبارات بیشتری جذب استان اردبیل شود.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند