امروز

سه شنبه, ۲ آذر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۲:۴۸ بعد از ظهر

اصغر سلیمی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت پرهیز کاندیداها از سر دادن وعده هایی دروغین، بیان کرد: امروز حل مشکلات کشور نیازمند کار کارشناسی، علمی و تخصصی است و فردی که رییس جمهور می شود باید با داشتن اطلاعات کافی از شرایط کشور و مسائل منطقه و جهان برنامه ای کارشناسی شده را محور کار خود قرار دهد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه با بیان اینکه وعده هایی که از سوی کاندیداها داده می شود باید برخاسته از واقعیت های جامعه و تدابیر کارشناسی شده باشد، اظهار کرد: متاسفانه بعضا در مناظرات و تبلیغات انتخاباتی شاهد وعده هایی هستیم که پشتوانه ای ندارد. به عنوان مثال گفته می شود که یارانه ها را چندین برابر خواهیم کرد. این وعده برای جلب توجه مردم خوب است اما منابع آن قرار است از کجا تامین شود؟.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کاندیداها به جای سر دادن وعده هایی از این قبیل که پشتوانه تخصصی نیز ندارد باید به دنبال برنامه ای باشند که افزایش قدرت خرید مردم، فراهم کردن بستر ازدواج جوانان، اشتغال زایی و تامین مسکن را باتوجه به شرایطی که کشور در آن قرار دارد، به دنبال داشته باشد.

سلیمی در پایان تاکید کرد: مردم امروز به دنبال افزایش یارانه ها نیستند بلکه مطالبه آنان افزایش قدرت خرید و بهبود وضعیت معیشتی است. کاندیداها باید چشم های خود را بر واقعیت های موجود جامعه گشوده و بر اساس کار کارشناسی برنامه ای جامع تهیه کرده و به مردم ارائه دهند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد
در جستجوی اکسیژن
سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد