امروز

دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۱۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

علی صوفی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: نکته مهم در میان اصلاح طلبان تمرکز در مدیریت انتخابات است که دو هدف را دنبال می کند و منجر به انسجام و اجماع می شود. در این رابطه روندی که در مدت چند ماه اخیر طی شد و شورای همانگی جبهه اصلاحات، نهاد جماع ساز را با ویژگی های خاص خودش تصویب کرده قدم مثبتی بوده است. افراد حقیقی این نهاد مشخص و در نهایت اولین جلسه اش هم در حسینیه جماران برپا شد و بهزاد نبوی به عنوان رئیس مشخص شد.

وی با بان اینکه جریان اصلاحات با حضور در حسینیه جماران وابستگی خود را به راه و نام امام ( ره) نشان داد، گفت: قدم های اولیه اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ خوب برداشته شده است و آنان رسما وارد عرصه رقابت شدند و این اقدامشان هم بازتاب خوبی داشته است. اما مردم با نارضایتی و خشمی که دارند هنوز به فضای سیاسی کشور خوش بین نیستند. وی ادامه داد: مشکلاتی که برای همه مردم ایجاد شده مثل فشار معشیتی باعث شده تا آنان با این قبیل حرکات برای حضور در عرصه رقابت ها گرم نشوند اما به هر حال به جامعه اصلاح طلبی مقداری واکنش مثبت نشان دادند.

وی افزود: از آن طرف می دانیم با رقبای تندرویی که داریم رقابت سرسختانه ای پیش روی ما است. آنها آشفته هستند چرا که دسترسی به ریاست جمهوری دوره آینده را مسلم می دانستند، اما با این تحرکات احساس کردند آن طوری که فکر می کردند نیست.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد