امروز

شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۲۴ قبل از ظهر


قدردانی وزیر دادگستری از رئیس قوه قضائیه در پی تدوین و ابلاغ دو سند «امنیت قضایی» و «تحول قضایی»

وزیر دادگستری با ارسال نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه، از تدوین و ابلاغ «سند امنیت قضایی» و «سند تحول قضایی» تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، سید علیرضا آوایی با ارسال نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه، از تدوین و ابلاغ «سند امنیت قضایی» و «سند تحول قضایی» تقدیر و تشکر کرد.

در متن این نامه آمده است: مفاد و محتوای دو سند راهبردی و برنامه‌ای اعلام شده توسط قوه محترم قضاییه، موسوم به «سند امنیت قضایی» و «نسخه ارتقا یافته سند تحول قضایی»، مورد ملاحظه قرار گرفت. بر اساس تجربه و شناخت فردی و سازمانی خود، مفاد این اسناد را در مسیر تکاملی برنامه‌های رؤسای محترم پیشین قوه قضاییه می‌دانم.

وزیر دادگستری در نامه مذکور تصریح کرده است: در دو سند موصوف، انعکاس محتوای اسناد بالادستی کشور – نظیر قانون اساسی، سیاست‌های کلی نظام، سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ شمسی، قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و نظریات مقام معظم رهبری در خصوص مأموریت‌های قوه قضاییه، مشخص و مشهود است، بنابراین، به سهم و به نوبه خود، از توجه و اهتمام جنابعالی و همکاران ارجمند، در تهیه و تدوین این اسناد، سپاسگزاری و قدردانی می‌کنم.

آوایی همچنین آمادگی خود و همکارانش در وزارت دادگستری را نیز برای هر گونه همکاری و تشریک مساعی در جهت تحقق اهداف این اسناد – به ویژه، در رابطه با مفاد اولین چرخش تحول آفرین مذکور در مبحث سوم فصل اول سند تحول قضایی، مشعر بر «چرخش از نگاه بخشی به قوه قضائیه، به همکاری و هم افزایی سازنده و مؤثر با سایر قوا برای دستیابی به آرمان‌های متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق عدالت برای شکل گیری تمدن اسلامی، ایرانی» – اعلام کرده است.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

Tempaa.Com Deadline Theme