امروز

دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

صدیف بدری در گفت وگو با ایسنا با اشاره به فرارسیدن سالگرد شهادت سردار سلیمانی و لزوم پیگیری حقوقی این موضوع، بیان کرد: از نظر بنده باید یک کار جداگانه از سوی دولت و دستگاه دیپلماسی کشور برای خون بهای شهید سلیمانی دنبال شود. زمانی که رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام می کند که دستور ترور سردار سلیمانی را داده است و با وقاحت این موضوع را به همه دنیا می گوید؛ حتما باید با جدیت از نظر حقوقی این موضوع دنبال شود. تا از طرف جوامع بین المللی نیز فشاری بر او وارد و محکومیت مناسبی نیز برای او دیده شود.

وی در ادامه اظهار کرد: اقدام دیگر بحث انتقام است که مسئولان دفاعی کشور و سپاه و وزارت دفاع باید آن را دنبال کنند. همان طوری که سال گذشته نیز پایگاه عین الاسد آمریکا را بمباران کردیم. با توجه به پیشرفت های حوزه دفاعی کشورمان امروز همه دنیا می دانند که ما حرفی در این حوزه برای گفتن داریم.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تصریح کرد: ما در عرصه های دیگر نیز باید مرام و راه حاج قاسم را دنبال کنیم. در همه عرصه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی باید راه حاج قاسم را پیموده تا اهداف ایشان نیز در این عرصه ها محقق شود.

بدری در پایان تاکید کرد: شهادت ایشان پیام های متعددی به همراه داشته است. پیام واضح شهادت ایشان به ملت ها و دولت های منطقه این است که راه استقلال و مقاومت را با جدیت دنبال کرده و در برابر خواسته های استعمار جهانی تسلیم نشوند. ایثار و از خودگذشتی برای امنیت مردم کشور و منطقه پیام آشکار شهادت حاج قاسم بود که همه باید از آن درس گرفته و در مسیر تحقق اهداف و آرمان های حاج قاسم حرکت کنیم.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد