امروز

جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۸:۳۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

حجت‌الاسلام  حبیب حاتمی کن کبود در نشست شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان با بیان اینکه مهم‌ترین شاخص شخصیتی سردار رشید جهان اسلام، سلیمانی بر حفظ وحدت در سطح جهان اسلام بود، اضافه کرد: سردار شهید سلیمانی و یارانش، با رشادت‌ها و مجاهدت‌های بی‌نظیرشان، تروریسم تکفیری را در منطقه شکست دادند و این یک اقدام و دستاورد بسیار مهم در راستای امنیت ایران اسلامی و امنیت منطقه بود.

وی اضافه کرد: جایگاه سردار شهید سلیمانی همچون مالک اشتر زمانه است و الگویی همه جانبه برای همه ماست.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: شخصیت شهید سلیمانی در همه جنبه‌ها باید به صورت مداوم، تبیین شود و اعتماد نو به نقل از برنامه‌های گرامیداشت و بزرگداشت سالگرد این شهید والامقام نیز باید با رویکرد هماهنگی و انسجام هرچه بیشتر، برگزار شود.

در ادامه این جلسه معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان اظهار کرد: اقدام سردار شهید سلیمانی، اقدامی برجسته بود؛ زیرا جهان اسلام را از حمله و هجوم تروریسم تکفیری و داعشی نجات داد وهمه جهان بشریت به این سردار شهید مدیون است.

حجتالاسلام حسین فلاحی اصل اضافه کرد: گروه تروریستی و ضدبشری داعش، مورد حمایت استکبار جهانی بود و مجاهدت‌ها و رشادت‌های سردار شهید سلیمانی و یارانش، باعث شکست این گروه تکفیری و تروریستی شد.

وی تصریح کرد: شخصیت سردار شهید سلیمانی برای همه گروه‌ها، جاذبه داشت و برای همه ما یک الگوست؛ جنبه های مختلف شخصیت ایشان، بایستی برای نسل جوان و دانشجو، بیش از پیش، معرفی و تبیین شود.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد