امروز

پنج شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۳۲ بعد از ظهر

اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه نتایج انتخابات آمریکا تغییری در سیاست های ایران ندارد، بیان کرد: تجربه ثابت کرده که اصول سیاست های آمریکایی ها ثابت است و فرقی ندارد که چه کسی رئیس جمهور آمریکا باشد. تنها در شیوه اجرای این سیاست ها از سوی حزب دموکرات و جمهورخواه تفاوت وجود دارد وگرنه اصول سیاست ها تحت تاثیر لابی صهیونیستی از پیش تعیین شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: فرقی نمی کند چه کسی رئیس جمهور آمریکا باشد فقط یکی در ظاهر مانند ترامپ سیاست های خصمانه را دنبال می کند و دیگری از مسیرهای دیگری این سیاست ها را پیش می برد. ما نباید در دام انتخابات آمریکا گرفتار شویم. همان طوری که رهبری چندین سال است بر روی بحث اقتصاد مقاومتی، رونق و جهش تولید تاکید دارند ما نیز باید تمام همت خود را با اتکا به توان داخلی در مسیر توسعه کشور به کار گیریم.

نماینده مردم سمیرم در مجلس تصریح کرد: تجربه نشان داده در هر حوزه ای که به توانمندی های خود متمرکز شده ایم، نظیر بحث موشکی و توان هسته ای و دفاعی موفق شده ایم و امروز در دنیا در این حوزه ها حرفی برای گفتن داریم. همانطوری که رهبری تاکید داشتند با تکیه بر سه اصل عزت، حکمت و مصلحت باید در حوزه سیاست داخلی گام برداریم و در داخل نیز با اتحاد و همدلی یکصدا بوده و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم در حوزه معیشت، اشتغال، مسکن و خودرو و سایر بخش ها به کار گیریم.

سلیمی در پایان تاکید کرد: اینکه منتظر باشیم با روی کار آمدن فردی در آمریکا مشکلات ما حل شود، رویایی بیش نیست. چه جمهوری خواهان و چه دموکرات ها به فکر منافع خود بوده و به مردم ما اهمیتی نمی دهند. ما باید یکصدا و همدل در برابر سیاست های خصمانه آنان بایستیم و از منافع خود دفاع کنیم.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند