امروز

پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۳۶ بعد از ظهر

سردار علی آزادی، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در راستای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و به منظور حفظ سلامت و امنیت مردم ، نیروی انتظامی طرح انتظامی و ترافیکی محدودیت های کرونایی را از اول آذر ماه به صورت ویژه در دستور کار قرار داده است.
وی با بیان اینکه همه وظیفه داریم در حد توان به کمک کادر درمانی بیمارستان ها شتافته  و در این شرایط به جامعه کادر پزشکی کمک کنیم افزود: نیروی انتظامی خادم مردم است و برای ارتقاء سلامت و امنیت مردم با تمام تجهیزات و امکانات در خدمت مردم خواهد بود.
سردار آزادی ادامه داد: در همین راستا طرح محدودیت های ترافیکی در نقاط مختلف استان برای مقابله با ویروس کرونا در حال اجرا است به طوریکه بر اساس آمارهای موجود طی چهار روز گذشته از اجرای این طرح میزان تردد در سطح معابر درون و برون شهری ۳۰درصد کاهش داشته است.
فرمانده انتظامی کردستان با قدردانی از همکاری و مشارکت بسیار خوب شهروندان در اجرای طرح محدودیت های کرونایی در نقاط مختلف استان کردستان تصریح کرد: طی این مدت به بیش از ۵هزارو ۵۰۰خودرو تذکر ارشادی داده شد و بیش از ۲۰۰دستگاه خودرو که به توصیه های پلیس و دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا تمکین نکردند بین ۲۰۰هزار تومان تا یک میلیون تومان اعمال قانون شدند ضمن اینکه از ورود ۲هزار و ۱۰۰دستگاه خودروی غیر بومی به شهرها جلوگیری شد.
وی تاکید کرد: این طرح در مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان با قوت در حال اجرا می باشد با این توضیح که تردد خودروهای فاقد مجوز از ساعت ۹ شب الی ۴صبح در سطح شهرها ممنوع می باشد.
فرمانده انتظامی کردستان با تاکید بر اینکه تقویت تعاملات و احساس مسئولیت شهروندان در اجرای هرچه بهتر این طرح خاطرنشان کرد: هدف چیزی جز سلامت مردم نیست و ضرورت دارد مردم برای حفظ سلامت خود دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کرده و در اجرای این طرح با ماموران انتظامی همکاری کنند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد
در جستجوی اکسیژن
سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد