امروز

پنج شنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۸:۲۵ قبل از ظهر

ایرج ندیمی در گفت و گوبا ایسنا، در ارتباط با ضرورت همکاری همه جانبه قوا با یکدیگر و پرهیز از هرگونه تشنج در شرایط فعلی کشور اظهار کرد: اصل تفکیک قوا یک اصل ضروری و غیر قابل چشم پوشی است؛ این اصل اما بر ضرورت همدلی و همکاری سه قوه با یکدیگر نیز تاکید و آنان را از ایجاد تشنج های سیاسی منع می کند. 

وی ادامه داد: در شرایط فعلی که کرونا از یک سو و فشارهای بین المللی از سوی دیگر اداره کشور را مختل کرده است، همه ما باید ید واحده و جریان متحد باشیم.

این نماینده سابق مجلس گفت: درست است که با انتقادات سالم نوع مدیریت مسئولین ارتقا پیدا می کند اما نباید به گونه ای عمل کنیم که موجبات سو برداشت دشمنان را فراهم کند. بالاخره مشکلات درون خانوادت همواره وجود دارد اما باید این مشکلات طوری مدیرت شوند که موجب افزایش مسائل نشود.

وی تصریح کرد: دشمنان نباید فکر کنند که می توانند از مشکلات و اختلافات مسئولین سوء استفاده کنند؛ چراکه آن ها همواره نشان دادند که با استفاده از  اختلافات درون نظام معضلاتی  از جنس تحریم را برای ما بوجود می آورند. 

ندیمی گفت:  باید قبول کنیم شرایطمان نه فقط در عرصه سیاست داخلی که در دنیا عادی نیست. هر عنوان اختلافی می تواند دستمایه اهداف شوم دشمنان شود. پس بر همگان واجب است در بیان نظرات سیاسی خود و یا ابراز انتقاداتشان مدیریتی داشته باشند تا بر مشکلات برون مرزی و درون مرزی نیافزایند. 

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند