امروز

پنج شنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۰۵ قبل از ظهر


تصویب موادی از لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم در دولت

هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهوری، ادامه روند بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را در دستورکار خود قرار دادند.

به گزارش ایلنا به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در این جلسه، مواد دیگری از این لایحه مورد بررسی و تصویب اعضای دولت قرار گرفت.

گزارش سازمان اداری و استخدامی کشور از «جشنواره شهید رجایی و تقدیر از دستگاه های اجرایی منتخب»

هیئت وزیران در ادامه، به بررسی گزارش سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص «جشنواره شهید رجایی و تقدیر از دستگاه های اجرایی منتخب در سال ۱۳۹۹» پرداخت.

گزارش مذکور در سه بخش، به بررسی نحوه ارزیابی عملکرد دستگاه ها و پیشینه جشنواره شهید رجایی، وجوه تمایز فرآیند ارزیابی سال ۱۳۹۸ با سال های گذشته و دستگاه های انتخاب شده به عنوان دستگاه های قابل تقدیر در جشنواره شهید رجایی براساس فرآیند ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ می پردازد.

در جشنواره امسال، وزارتخانه های نیرو، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز سازمان های بنادر و دریانوردی، بورس و اوراق بهادار و گمرک جمهوری اسلامی ایران و شرکت های مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و تولید نیروی برق حرارتی به عنوان دستگاه های اجرایی منتخب براساس بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹ برگزیده شدند.

در جشنواره شهیدرجایی که هرساله با هدف تشویق و نهادینه سازی فرهنگ ارتقای عملکرد و انتقال تجربیات موفق در بین دستگاه‌های اجرایی برگزار می گردد، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی بر اساس مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین­نامه­ها و دستورالعمل­های مربوط به آن از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور انجام گردیده و ضمن اعلام نتایج آن به دستگاه ها، جهت آگاهی از وضعیت نتایج ارزیابی عملکرد و ایجاد زمینه های بهبود آن، از دستگاه های برگزیده نیز در مراسم جشنواره شهید رجایی با حضور رییس محترم جمهور تقدیر می گردد.

 امضای موافقتنامه حقوق، مزایا و مصونیت های دبیرخانه دایمی مجمع مجالس آسیایی

با تصویب دولت، مجوز امضای موقت موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و مجمع مجالس آسیایی در رابطه با حقوق، مزایا و مصونیت های دبیرخانه دایمی این مجمع صادر شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند