امروز

چهارشنبه, ۱۲ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۰:۰۵ قبل از ظهر


نحوه توزیع برق رایگان در کمیسیون انرژی بررسی شد

سخنگوی کمیسیون انرژی جزئیات جلسه امروز کمیسیون انرژی را تشریح کرد و از بررسی توزیع رایگان برق در این کمیسیون خبر داد.

مالک شریعتی نیاسر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جلسه امروز کمیسیون انرژی گفت: در ابتدای جلسه امروز کمیسیون انرژی بحث انتخاب مشاوران کمیسیون در دستور کار قرار گرفت، پیش از این حدود ۵۸ نفر توسط اعضای کمیسیون به عنوان مشاور برای کمیسیون پیشنهاد شدند که رزومه آنها مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به تعداد زیاد مقرر شد که شاخص‌هایی برای تعیین اعضای این ۵ نفر توسط کمیسیون  مطرح و تعیین شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی ادامه داد: این شاخص‌ها در سه بخش صلاحیت‌های عمومی، سوابق کاری و تحصیلی مرتبط با موضوعات کمیسیون تعیین شد. همچنین مقرر شد هیئت رئیسه کمیسیون انرژی براساس این شاخص‌ها این ۵۸ نفر را ارزیابی کند، امتیاز بدهد و ۲۰ نفر اول را انتخاب کند و در جلسه آینده اسامی را در صحن کمیسیون مطرح کند تا اعضا از میان آنها ۱۰ نفر را انتخاب کنند و آن ۱۰ نفر طبق دستورالعمل اعلامی به هیئت رئیسه مجلس معرفی شوند که هیئت رئیسه از میان آنها ۵ نفر را به عنوان مشاور کمیسیون انرژی انتخاب کند.

وی گفت: در بخش دوم جلسه کارشناس مرکز پژوهش‌ها توضیح مختصری در ارتباط با طرح برق رایگان وزارت نیرو ارائه کرد و مورد بررسی قرار گرفت. همچنین مقرر شد که کمیته برق کمیسیون انرژی به ریاست محمدنژاد جلسه‎ای با مسئولان وزارت نیرو در این حوزه برگزار کند و جزئیات محاسبات نحوه مصرف گروه‌های کم‌صرف و پرمصرف و همچنین محاسبات تعداد مشترکان مشمول این طرح را ارائه بدهند و گزارش این موضوع را کمیته برق به صحن کمیسیون انرژی بدهد که در ارتباط با آن اعلام نظر رسمی صورت بگیرد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند