امروز

پنج شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۶:۵۳ قبل از ظهر

عبدالکریم گراوند در نشست بررسی طرح سرمایه گذاری احداث گلخانه خودگردان در بوشهر اظهار کرد: با توجه به اهمیت پروژه، سازمان جهاد کشاورزی استان در مدت یکماه، استعلام های لازم برای واگذاری زمین به مجری طرح انجام داده و دستگاه های اجرایی مربوطه هم نهایت همکاری را انجام دهند.

وی بیان کرد: با توجه به حجم سرمایه مورد نظر برای پروژه مذکور، مجری طرح از ظرفیت سرمایه گذار خارجی برای اجرای این طرح در استان استفاده کند.

استاندار بوشهر تاکید کرد: سرمایه گذار طرح باید نکات و دغدغه های مدیران اجرایی استان در مورد پروژه گلخانه ای خودگردان از جمله مسائل مربوط به زمین، آب و برق را در برنامه ریزی های خود لحاظ کند.

گراوند بیان کرد: یکی از موضوعاتی که در مورد طرح های سرمایه گذاری استان مصوب کردیم این است مجری طرح های سرمایه گذاری پس از واگذاری زمین، با همت و تلاش زمینه تحقق پروژه را فراهم کند در صورتی که پس از واگذاری زمین، عملیات اجرایی برای مدت طولانی به تعویق بیفتد، زمین واگذار شده پس گرفته می شود.

در این جلسه طرح مجتمع گلخانه ای خودگردان با موضوع احداث و بهره برداری مجتمع گلخانه ای تمام اتوماتیک هیدروپونیک مدرن در زمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار با سرمایه گذاری ۲۴ هزار میلیارد ریال مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این طرح، در صورت اجرا، این پروژه زمینه اشتغال ۱۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۳ هزار نفر را به صورت غیرمستقیم فراهم می کند.

گفتنی است احداث گلخانه شیشه ای ۲ جداره، آب شیرین کن ۴ هزار متر معکبی، سردخانه ۵ هزار تنی، انبار ۵ هزار متر مربعی، نیروگاه ۲۰ مگاواتی گاز سوز، پست گاز، ساختمان اداری، کارگری، تاسیسات در ۵ هزار متر مربع از جمله فضاهای جانبی و تاسیسات در این مجتمع است.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

Tempaa.Com Deadline Theme