امروز

دوشنبه, ۱ آذر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۹:۵۸ بعد از ظهر


ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه مدافع ملت، ایران و اسلام است

فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاونین و جمعی از پرسنل، صبح روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ضمن دیدار با دکتر ولایتی، نسبت به تلاش و جانفشانی کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری و همه مدافعان سلامت ادای احترام کردند.

به گزارش ایلنا،  امیر حسینی فرمانده دژبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با ولایتی که جمعی از پزشکان، متخصصان و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری نیز حضور داشتند، ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی سلامتی برای کادر درمانی گفت: از ریاست بیمارستان مسیح دانشوری که همیشه در کنار ملت شریف ایران بوده‌اند و تمامی مدافعان سلامت در سراسر کشور به ویژه جهادگران مبارزه با کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر نموده و ادای احترام می‌نمایم.
وی همچنین با اهدا لوح تقدیر به ولایتی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند کادر درمانی جهاد در راه خدا را انجام می دهند و لذا لازم می دانم از این مرکز به تمام مدافعان سلامت در سراسر کشور  نیز ادای احترام نمایم.
فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در راستای تشکر از کادر درمانی کشور، فرمانده محترم ارتش نیز روز ۲۹ فروردین  روز ارتش را با شعار مدافعان وطن و یاوران سلامت آغاز کردند و  به روح مطهر شهدای مدافع سلامت درود فرستادند و در این دیدار سلام و تقدیر ایشان را نیز اعلام می نمایم.
امیر حسینی افزود: تاب تحمل پوشیدن ماسک، دستکش و مراقبت از بیمارانی  که خانواده های آنان چشم انتطارشان هستند و فشار جسمانی و دوری از خانواده را سپید پوشان سلامت و درمان کشور به جان خریدند و به درستی در راه دفاع از سلامت کشور گام برداشتند و سربلند هستند.
وی تاکید کرد: برادرانتان در ارتش به وجود شما افتخار می‌کنند و در کنار شما ایستاده‌ایم و به شما عزیزان احترام می‌گذاریم.
در ادامه این دیدار ولایتی هم ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور فرمانده، معاونین و جمعی از پرسنل ارتش در بیمارستان مسیح دانشوری، از تلاش ها و زحمات مدافعان سلامت و به ویژه کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری که در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند تقدیر کرد.
وی همچنین از رشادت‌ها و مجاهدت‌های ارتش و تمامی نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همیشه مدافع ملت، ایران و اسلام است و امروز هم با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری و در کنار همکاران این مرکز نشان دادند که در کنار کادر درمانی هستند و در این میدان مبارزه نیز از آنان حمایت خواهند کرد.
وی افزود: در کنار یکدیگر و در همه عرصه‌ها از ایران اسلامی دفاع می‌کنیم و مدافعان سلامت نیز در خدمت مردم هستند و مانند مدافعان وطن و مدافعان حرم نشان دادند که هر زمان خطری کشور را تهدید نماید جان خود را فدای ملت شریف ایران و اسلام خواهند کرد.
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری در پایان تصریح کرد: از ارتش جمهوری اسلامی ایران و جناب‌عالی و همراهان تشکر می‌کنم که امروز در این بیمارستان حضور پیدا کردید و روحیه وصف ناشدنی را به پزشکان، متخصصان و کادر درمانی اهدا نمودید.
در ادامه این دیدار نیز در حضور دکتر ولایتی، امیر حسینی و کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری، گروه موسیقی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن اجرای مارش نظامی، از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر و به آنان ادای احترام کردند.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد
در جستجوی اکسیژن
سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد