امروز

چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۷:۰۱ بعد از ظهر


اعزام بالگرد و ماشین آلات سنگین به منطقه سیل‌زده ریگان

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش گفت: یک فروند بالگرد و چندین دستگاه ماشین‌آلات سنگین برای امداد رسانی، بازگشایی معابر و کنترل سیلاب به منطقه سیل زده ریگان در استان کرمان اعزام شده است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم مهدی معمار باشی فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش گفت: در پی وقوع سیل در مناطقی از استان کرمان، برابر اوامر سلسله مراتب فرماندهی، یک فروند بالگرد و چندین دستگاه ماشین‌آلات سنگین را در قالب تیم‌های مقابله با حوادث غیر مترقبه برای امداد رسانی، بازگشایی معابر و کنترل سیلاب به منطقه سیل زده ریگان در استان کرمان اعزام کرده ایم که از روز گذشته اقدامات مطلوبی را انجام داده اند.

وی با اشاره به حضور  یگان‌های منطقه جنوب شرق در رزمایش لبیک یا امام خامنه ای، برای کنترل و مقابله با ویروس کرونا افزود: به مردم عزیز سیل زده ریگان اطمینان می دهیم تا هر زمان که لازم باشد، در کنار آنها برای امداد رسانی و بازگشایی معابر سیل زده خواهیم بود .

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش تاکید کرد: تمامی یگان های منطقه در آماده باش قرار دارند و چنانچه نیاز بیشتری برای امداد رسانی باشد بلافاصله در خدمت مردم خواهیم بود .

امیر سرتیپ دوم معمار باشی خاطرنشان کرد: تمامی یگان های ارتش در منطقه جنوب شرق همزمان با دیگر یگان های ارتش در کشور از همان لحظه شروع  بیماری منحوس کرونا در کشور، با برنامه های مختلف اعم از، ضد عفونی کردن معابر و اماکن شهری، اهدای بسته های مواد رفع آلودگی به مردم، تولید ماسک و گان های حفاظتی، برپایی بیمارستات ها و نقاهتگاه ها و… در خدمت مردم بوده اند و در تمامی لحظه ها کنار آن‌ها هستند .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند