امروز

یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۸:۲۰ بعد از ظهر

داوود محمدی در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر لزوم پرهیز مردم از ترددهای غیرضروری، گفت: شرایط خاصی در کشور به وجود آمده که آمادگی لازم برای آن وجود نداشت. باید با توجه به اطلاعاتمان از چین بهتر، دقیق‌تر و اساسی‌تر فکر و برنامه ریزی می کردیم و متولیان نیز آمادگی بیشتری داشتند که هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداد و شرایط بدتر شد.

وی افزود: به هر حال در شرایط فعلی چاره‌ای جز ماندن در خانه برای مقابله با کرونا وجود ندارد. این ویروس شوخی بردار نیست که بخشی از مردم به خصوص در تهران با آن جدی برخورد نمی کنند و حتی سرگرم خرید هستند. با این وضعیت باید خطرات حضور مردم در خیابان ها توضیح داده شود تا بدانند این کار تنها برای خودشان خطر ندارد که جامعه را درگیر می‌کند.

این عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه «مقابله با کرونا جز با همکاری مردم میسر نمی شود»، گفت: ما زیرساخت‌های لازم و برنامه‌ریزی برای مقابله با کرونا نداشتیم به همین دلیل در شرایط فعلی مهمترین کار همکاری مردم است نه اینکه عده ای بنایی برای همکاری نداشته و از ترددهای غیر ضروری پرهیز نمی کنند؛ باید به آن ها واقعیات گفته شود.

محمدی در عین حال با بیان اینکه «نباید بیان واقعیات هم وحشتی در بین مردم ایجاد کند»، افزود: باید مرز بین گفتن و نگفتن رعایت شود تا هم ترس و وحشت بین مردم ایجاد نشود و هم همه برای ماندن در خانه همکاری کنند.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد
در جستجوی اکسیژن
سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد