امروز

یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۷:۰۳ قبل از ظهر

“کاظم نظم ده”، مشاور رئیس و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور در این مراسم گفت: سازمان بهزیستی با ۲۲هزار نفر نیروی انسانی وظیفه خطیر و سنگینی را بر عهده دارد.

 وی افزود: بر اساس پژوهش سازمان آمار، این سازمان جزو سالم ترین دستگاه‌های کشور بوده است.

نظم ده تصریح کرد: مجموعه بهزیستی سخت ترین کار را انجام می دهند که کار هر کسی نیست اما بر اساس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی از لحاظ حقوق و مزایا دومین دستگاه کشور از آخر هستند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم که حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی برابر با سایر دستگاه‌ها شود و باید به معیشت کارمندان بهزیستی توجه شود تا بتوانند به مشکلات جامعه هدف بهتر برسند.

نظم ده با بیان اینکه سازمان بهزیستی کارها و اقدامات خوبی صورت گرفت، تصریح کرد: با اجرای طرح آمبلیوپی برای پیشگیری از نابینایی در سطح کشور از نابینایی دو میلیون نفر جلوگیری شده است.

وی بیان کرد: تغییر مدیرت ها طبیعی است و امیدواریم که مدیر جدید کرامت و حرمت همکاران را حفظ کند.

“احد جمالی”، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت:  بهزیستی با افراد نیازمند سر و کار دارد که مدیر جدید باید این مهم را مدنظر داشته باشد.

وی افزود: این استان در زمینه آسیب های اجتماعی وضعیت خوب ینسبت به سایر استانهای کشور دارد اما برخی آسیب‌های مخصوص خود را دارد البته کارهای پژوهشی و تحقیقاتی خوبی نیز در این رابطه انجام شده اما باید بصورت میدانی و عملیاتی وارد شویم.

جمالی خطاب به مدیرکل جدید اظهارکرد: پرسنل بهزیستی را دریابید چراکه مدیریت ها سیستمی است و موفقیت یا شکست ها هم سیستمی هستند.

محسن مرادی، مدیرکل جدید بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: رسالت ما در بهزیستی بیشتر پیشگیرانه است و برای بازتوانی و رفع آسیب‌ها و مدیریت آسیب‌ها تلاش خواهیم کرد که مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی افزود: در خصوص مطالبات پرسنل، فضای فیزیکی و خدمات مطلوب‌تر به جامعه هدف پیگیری و تلاش خواهم کرد.

به گزارش ایسنا، آیت افشار مهر، سرپرست بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در حوزه اشتغال روستایی و عشایری مقام اول کشور را کسب کرده ایم.

گفتنی است که در پایان این مراسم از خدمات حدود یک ساله آیت افشارمهر سرپرست بهزیستی استان تقدیر و دکتر محسن مرادی به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند