امروز

دوشنبه, ۴ بهمن , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۰:۴۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

شهرام ستوده منش ظهر امروز در حاشیه دوره آموزشی-توجیهی اعتماد نو به نقل از برنامه ویژه مدرسه (بوم) اظهار کرد: هدف از اجرای این اعتماد نو به نقل از برنامه در مدارس استان ایجاد نشاط بین دانش آموزان است و با توجه به تمرکز آموزش و پرورش بر مهارت های زندگی، این اعتماد نو به نقل از برنامه سعی بر تعامل دانش آموزان با محیط و جامعه را دارد.

وی به روند اجرای این اعتماد نو به نقل از برنامه در مدارس استان پرداخت و افزود: اعتماد نو به نقل از برنامه ویژه مدرسه به صورت هفتگی در ۳۰  جلسه ۲ ساعته اجرا خواهد شد و مبنای فعالیت های آن نیز اقدامات عملی است.

به گزارش ایسنا، رئیس اداره آموزش ابتدایی دوره دوم آموزش و پرورش بوشهر تصریح کرد: فعالیت های گروهی دانش آموزان، مشارکت دانش آموزان در فعالیت های مدنی مدرسه، بازدید از مکان های علمی، تفریحی و تاریخی و اعتماد نو به نقل از برنامه هایی که قوه محرکه دانش آموزان را به چالش می کشد از اقدامات مد نظر این اعتماد نو به نقل از برنامه است.

ستوده منش با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ مدیر مدرسه در این دوره آموزشی-توجیهی آموزش های لازم را طی خواهند کرد، یادآور شد: این اعتماد نو به نقل از برنامه حدود ۱۰۰ هزار دانش آموز را در بر می گیرد که با توجه به آمادگی مدارس، استان سعی در پوشش حداکثری مدارس در این طرح را دارد.

وی خاطرنشان کرد: این اعتماد نو به نقل از برنامه در سال اول اجرا حدود ۱۰ درصد از مدارس را تحت پوشش قرار داده بود و باید در یک بازه سه ساله همه مدارس هدف را در برگیرد.

انتهای پیام 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد