امروز

یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۱۷ قبل از ظهر

محمدرضا نازک کار در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت تردد در محورهای استان، اظهار کرد: طبق آمار دریافتی از سامانه های ترددشمار نصب شده توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان طی ۶ ماهه نخست سال جاری ۲۴۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۳۲۰ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان گیلان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه از تعداد مذکور ۱۰ میلیون و ۸۸۷ هزار و ۹۲۰ دستگاه خودرو به استان وارد و ۱۱ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۴۱۳ دستگاه خودرو از استان خارج شده است، افزود: مابقی ترددهای صورت پذیرفته مربوط به محورهای مواصلاتی درون استانی بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان تصریح کرد: از مجموع ترددهای ثبت شده توسط سامانه های ترددشمار در ۶ ماهه نخست سال جاری ۱۲۶ میلیون تردد مربوط به سه ماهه تابستان امسال بوده است.

نازک کار خاطرنشان کرد: طی نیمه نخست امسال محور آزادراه قزوین – رشت با سه میلیون و ۹۷۵ هزار و ۵۱۳ دستگاه بیشترین تعداد ورودی استان و پس از آن محور رامسر به چابکسر با سه میلیون و ۸۵۸ هزار و ۴۰۵ دستگاه دومین ورودی استان را داشته اند.

وی ادامه داد: طی این مدت محور آزادراه رشت – قزوین با چهار میلیون و ۲۵۰ هزار و ۹۷۳ دستگاه بیشترین تعداد خروجی استان و پس از آن محور چابکسر – رامسر با سه میلیون و ۸۱۹ هزار و ۵۰۳ دستگاه دومین خروجی استان را داشته اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه ۱۴خردادماه با ثبت ۱۳۳ هزار و ۱۶۴ خودرو به عنوان بیشترین ورودی را به خود اختصاص داده است، گفت: در ۱۷ خردادماه با ثبت ۱۵۷ هزار و ۶۷۱ خودرو بیشترین خروجی استان گیلان در نیمه نخست سال جاری را داشتیم.

وی استان گیلان را پنجمین استان پرتردد کشور با متوسط تردد ساعتی ۶۳۷ وسیله نقلیه و سرعت متوسط ۷۳٫۴ کیلومتر بر ساعت دانست و گفت: ۶ محور آزادراه لوشان – قزوین، جاده قدیم لوشان – قزوین، منجیل – طارم، چابکسر – رامسر، آستارا – اردبیل و خلخال – اسالم محورهای اصلی ورودی و خروجی استان است.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

Tempaa.Com Deadline Theme