امروز

دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۱:۰۹ بعد از ظهر


پاسخ وزیر دفاع به سوال نماینده تهران

وزیر دفاع گفت: فردی که به عنوان متهم در فیلم مجلس آمده بود امروز در قوه قضاییه به پرونده او رسیدگی شده و حکم در حال اجراست که کلیه مراحل این پرونده در قوه قضاییه رسیدگی شده است .

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در پاسخ به سوال علیرضا رحیمی در نحوه دسترسی به فیلم اعترافات و مستند مربوط  به دوتابعیتی‌ها و علت پخش آن در صحن علنی مجلس گفت: وزیر دفاع در این چارچوب وظیفه‌ای ندارد. مواردی که آقای رحیمی مطرح کردند به دستگاه‌های مختلف اشاره دارد. من هم در حدی که میسر بوده ورود کردم.

امیر حاتمی گفت: موضوع سوال درباره اقدام یک نماینده در نمایش فیلمی در صحن مجلس است که برای حفظ شأن نمایندگی طبق قانون و به استناد ماده ۲ رسیدگی به گزارشات و شکایات در صلاحیت هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است و در صلاحیت وزیر دفاع نیست.

این عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: با توجه به اینکه تهیه این فیلم به سپاه متنسب شده بود از سپاه و سازمان اطلاعات سوال کردم که به صورت مکتوب پاسخ دادم و آن را به کمیسیون دادم سپاه اعلام کرده فیلمی که در کمیسیون به صورت داخلی نمایش داده شده است با آن فیلمی که در صحن به نمایش درآمده به لحاظ موضوع شباهت دارند و به لحاظ اصالت متفاوت است.

وزیر دفاع گفت: فردی که به عنوان متهم در این فیلم آمده بود امروز در قوه قضاییه به پرونده او رسیدگی شده و حکم در حال اجراست که کلیه مراحل این پرونده در قوه قضاییه رسیدگی شده است .

امیر حاتمی اظهار داشت: در این شرایط حساس با توجه به اقدامات خصمانه دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنی نظام آمریکا علیه مردم ایران و به خصوص تحرکات و تحریم‌های آنها تلاش ما به عنوان نیروهای مسلح برای حفظ اقتدار جمهوری اسلامی است و تمام نمایندگان خالصانه از این نیروهای مسلح حمایت کردند که بنده از نمایندگان تشکر دارم.

وزیر دفاع گفت: انتظار داریم به عنوان سرباز ملت ایران ضمن استمرار این حمایت از ما اجرای قاطع وظایفمان را مطالبه کنید و ما هم با تمام قوا انجام می‌دهیم.

وزیر دفاع گفت: امیدوارم این سوالات که آثار خاص امنیتی و قضایی دارد در سازوکارهای دیگری پیگیری شود و ما آمادگی داریم با مسئولان مجلس به ویژه هیات رییسه همه گونه همکاری داشته باشیم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد
در جستجوی اکسیژن
سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

Tempaa.Com Deadline Theme