امروز

دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۵۴ بعد از ظهر

نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۶ مدعی شد بعضی دوستان این طرح را اکنون به مجلس آورده‌اند تا برخی بندهای بودجه را حذف کنند تا دیوان محاسبات به آنها گیر ندهد.

به گزارش اعتماد نو، علیرضا سلیمی در جریان نشست علنی امروز مجلس با اشاره به آخرین وضعیت طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس اظهار داشت: مجلس می‌تواند بنا بر اصل ۷۱ برقانون وضع کند حال ۱۶۶ نفر از نمایندگان طرحی دوفوریتی در مورد اعاده اموال نامشروع مسئولان تهیه کرده و در ادامه تعدادی به آن اضافه شد، اما هنوز خبری از آن نیست.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۶ مدعی شد بعضی دوستان این طرح را اکنون به مجلس آورده‌اند تا برخی بندهای بودجه را حذف کنند تا دیوان محاسبات به آنها گیر ندهد. آن هم در شرایطی بودجه سالانه است و اکنون وارد سال جدید شده‌ایم.

علی مطهری که ریاست جلسه علنی برای ساعاتی در اختیار داشت در پاسخ به این نماینده اصولگرا گفت: این طرح دوفوریتی در نوبت رسیدگی قرار دارد و حال آنکه طرح‌های دوفوریتی در نوبت قرار می‌گیرند و اگر خواستار تسریع در قرار گرفتن طرح در دستور هستید با نمایندگان امضاکننده طرح‌های دیگر صحبت کنید تا در صورت موافقت آنها این طرح با فوریت در اولویت قرار گیرد.

 

منبع: ایلنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند