امروز

شنبه, ۱ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۲:۴۴ بعد از ظهر

عضو شورای عالی سیاستگذاری تاکید کرد: هم آقای خاتمی و هم اکثریت مطلق دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب با توجه به دستاوردهایی که شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در دو دوره فعالیت خود داشته است، متفق‌القول معتقد هستند که شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان باید پس از بازنگری و اصلاحات همچنان به عنوان مرجع فکری و تصمیم‌گیری در جبهه اصلاحات فعالیت کند.

حسن رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درخصوص آخرین وضعیت بررسی‌های کمیته ارزیابی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: گزارش کمیته ارزیابی از عملکرد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری و انتخابات پنجم شورای شهر تهران نهایی شده است و نقاط قوت و ضعف مشخص و به اعضای هیات رئیسه تقدیم شده است.

وی ادامه داد: هیات رئیسه تصمیم دارد طی روزهای آینده نقطه‌نظرات شورای عالی سیاستگذاری و دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب و همچنین نظرات چهره‌های ملی و موثر درخصوص نقاط قوت و ضعف کمی یا کیفی دومین دوره فعالیت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر پنجم را با دعوت اعضا شورای عالی سیاستگذاری به بحث و بررسی بگذارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که با تشکیل پارلمان اصلاحات آیا این نهاد جایگزین شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طللبان می‌شود؟ اظهار داشت:‌ من چنین چیزی را نشنیده‌ام. شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پیشنهاد دهنده تشکیل شورای‌عالی سیاستگذاری بود و اکثریت اعضا شورای هماهنگی نیز عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان هستند.

رسولی افزود: هم آقای خاتمی و هم اکثریت مطلق دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب با توجه به دستاوردهایی که شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در دو دوره فعالیت خود داشته است، متفق‌القول معتقد هستند که شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان باید پس از بازنگری و اصلاحات همچنان به عنوان مرجع فکری و تصمیم‌گیری در جبهه اصلاحات فعالیت کند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند