امروز

سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۸:۰۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

اعتماد نو: ناهید تاج الدین در گفت وگو با ایسنا با اشاره به حضور بدون حجاب برخی زنان در خیابان گفت: دلسوزان نظام و دغدغه‌مندان ایران اسلامی باید با توجه به مطالبات عقلانی و قانونی مردم از سوء استفاده بیگانگان جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: اگر زمینه احقاق مطالبات قانونی زنان را فراهم نکنیم و بستر مناسب برای فعالیت امن زنان مهیا نشود، این مطالبات به شکل غیر قانونی و با الگوبرداری‌های غلط سربرمی آورد و با برخی مطالبات غیر عرفی آمیخته می شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: جامعه امروز ما دچار هنجارپریشی شده است و دلسوزان فرهنگ ایران اسلامی باید این پدیده را به تفصیل مورد بررسی قرار دهند و به فکر راه چاره برای آن باشند.

تاج الدین گفت: قطعا زیرپا گذاشتن هنجارهای اجتماعی و مذهبی و شکستن عرف و قانون جامعه، مورد پذیرش هیچ کس نبوده و منافع عمومی جامعه در آن متصور نیست و مطلقا آن را تایید نمی کنم، اما به جای بی توجهی به آن معتقدم باید این رفتارها را آسیب شناسی کرد.

وی افزود: هشت ماه پیش و درست پس از انتخابات در نطق میان دستور خود از دغدغه هایم برای ایران اسلامی گفتم، اینکه برخی افراد و جریان ها متاسفانه به جای تقویت همبستگی ملی نزاع های سیاسی را به متن جامعه آورده و آن را چند پاره می کنند، انگار نه انگار که مصالح بزرگتری هم هست.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: همه ما در نهایت در یک کشتی نشسته ایم و اگر این کشتی غرق شود خسران آن برای همه است، به خاطر این هویت مشترک ایرانی و اسلامی بودنمان که همگان اذعان دارند سفینه النجات جامعه امروز است، اختلافات خسارت بار سیاسی و اجتماعی را کنار بگذاریم و برای توسعه و پیشرفت ایران همصدا شویم.

تاج الدین اضافه کرد: باور قلبی و خودخواسته به مقوله حجاب دارم و به عنوان یک ایرانی مسلمان معتقدم برای حفظ این ارزش‌ها متولیان فرهنگی باید به اقتضای زمان  بسترسازی لازم  را انجام دهند.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد