امروز

دوشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۰:۰۱ بعد از ظهر

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون امید در تبیین جایگاه اصلاح‌طلبی در مجلس موفق عمل کرده است و عملکردش در مجموع مثبت ارزیابی می‌شود اما شاید به همه اهداف نرسیده باشد.

به گزارش اعتماد نو، قاسم میرزایی نیکو تصریح کرد: نبود احزاب با یک میثاق‌نامه مشخص و نقش آفرینی موثر در عرصه سیاسی کشور همیشه یکی از اصلی‌ترین موانع فعالیت‌های منسجم و متشکل سیاسی در کشور ماست و فراکسیون امید نیز از این موضوع لطمه خورد.

وی افزود: شاید اگر در زمان انتخابات در فراکسیون امید شاهد یک اساسنامه و یک مانیفست مشخص بودیم، برخی افراد در لیست امید حاضر نمی‌شدند و من تصور می‌کنم همین موضوع باعث حضور افرادی شده که شاید خارج از چارچوب فراکسیون امید پس از انتخابات نقش آفرینی کردند.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما در مجلس شاهد جریان سومی بودیم که نه اصولگرای مبنایی بودند و نه اصلاح‌طلب شاخص و به نوعی در مجلس نقش آفرینی کردند که برخی تعادل‌ها به هم ریخت، اما باید پذیرفت که در نهایت عملکرد این مجموعه به نفع اصولگرایان تمام شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص عملکرد فراکسیون امید مجلس گفت: شاید باید زودتر فراکسیون امید با شفافیت عملکرد برخی اعضا را که با این لیست به مجلس آمدند اعلام و اسامی اعضای واقعی را مطرح می‌کرد و مسیر طی شده خود را تجزیه و تحلیل می‌کرد، اما امروز نیز موضوعات مطروحه از سمت آقای عارف و نگرانی‌ها در خصوص فراکسیون امید باید هر چه سریعتر و با فراغ بال و به صورت منظم و با کار طولانی مورد بررسی قرار گیرد و کالبد شکافی شود و هم در مجمع نمایندگان استان تهران و هم در فراکسیون امید بررسی‌ها به صورت کارشناسانه انجام و شفاف اعلام شود و احزاب اصلاح طلب نیز وضع خود را با فراکسیون امید روشن کنند.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند