امروز

سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۰:۱۰ بعد از ظهر

یک عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: خواست بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان این است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح‌طلبی به مجلس راه یافتند و راه دیگری را رفتند، مشخص شود.

به گزارش اعتماد نو، جلال میرزایی در ارزیابی خود از اظهارات محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مبنی بر اینکه در انتخابات ۹۸ ائتلاف نخواهند کرد، گفت: به نظر می‌رسد این اظهارنظر کاملا واضح و روشن است و به عملکرد کسانی بر می‌گردد که با سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان وارد مجلس شده‌اند اما در قالب اصلاح طلبی یا همان فراکسیون امید کار نکرده و راه خودشان را جدا کرده‌اند.

وی افزود: در واقع این خواست بدنه اجتماعی اصلاح طلبی است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح طلبان وارد مجلس شده و راه دیگری را رفته‌اند باید مشخص شود. زیرا در بلندمدت اگر اقدامی صورت نگیرد موجب ریزش پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان شده و مشکلاتی را به وجود آورد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس درباره اینکه آیا عدم ائتلاف می‌تواند منجر به متوقف شدن پیروزی‌ها در انتخابات شود؟ اظهار داشت: این گونه نیست زیرا سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان موجب شده برخی از طیف میانه با حمایت جریان اصلاح طلبی وارد مجلس شوند و اکنون در جریان دیگری فعال باشند.

این عضو فراکسیون امید مجلس همچنین بیان کرد: با توجه به پیچیدگی‌های سیاست ورزی در ایران از اکنون نمی توان نسخه ای را برای آینده که همان سال ۹۸ است پیچید زیرا تا آن زمان کنش‌ها و واکنش‌های زیادی صورت می‌گیرد و احتمالا بازتاب‌های بیرونی چیز دیگری است.

میرزایی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بدنه اجتماعی اصلاح طلبان چنین خواسته‌ای داشته‌اند، آقای عارف آن را بیان کرده اما پیچیدگی‌ها به این معنا نیست که برنامه‌ای وجود نداشته باشد بلکه داشتن برنامه لازم است برای اینکه با تحولات اجتماعی جامعه تطبیق داده شود.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند