امروز

شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۰:۱۹ قبل از ظهر

به گزارش اعتمادنو، معصومه ابتکار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به پرونده حقوقی فرزندش گفت: سوال من در این مورد این است که چرا باید یک دعوای حقوقی و فردی که الان در دادگاه مطرح است، رسانه‌ای شود. صرف اینکه یک طرف دعوا فرزند یکی از مسئولان است، چرا عده‌ای باید دست به افشاگری بزنند. این افراد هم زندگی خودشان را دارند هر فردی ممکن است در زندگی خود با مشکلات مالی از جمله چک برگشتی مواجه شود، سوال من این است که چرا باید چنین مساله عادی رسانه‌ای شود و بهره‌برداری خاصی از این موضوع انجام شود و عده‌ای بخواهند یک فرآیند کاملاً قضایی را تحت تاثیر قرار دهند.

او با بیان اینکه ما تابع قانون هستیم و هرچه دادگاه رای بدهد تمکین خواهیم کرد، گفت: خوشبختانه دادگاه تا الان احکام جعل را لغو کرده است و فرآیند قضایی در حال طی شدن است. فرزند من در حال حاضر پیگیر پرونده خود است و آن را دنبال می‌کند. اما این فضاسازی رسانه‌ای بی نتیجه خواهد بود.

معاون رییس‌جمهور تاکید کرد: متاسفانه این اتفاق برای خیلی از مسئولان رخ داده است. البته من نمی‌خواهم این موضوع را مقایسه کنم هرکسی شرایط خاص خودش را دارد. فرزند من یک فعال سیاسی نیست. در بخش خصوصی کار می‌کرده و طرح دانش‌بنیانی داشته که تاکنون به نتیجه نرسیده و تحت تاثیر این فشارها ممکن است کار او دشوارتر هم بشود. فرزند من هیچ سوءاستفاده و رانتی نداشته است.

او ادامه داد: الان می‌گویند چرا حراست سازمان محیط زیست به این مساله ورود پیدا کرده، سوال من این است که چرا حراست به این مساله ورود پیدا نکند. این فرد طی سال گذشته مزاحمت‌های مکرری برای یک مکان دولتی مثل سازمان حفاظت محیط‌زیست داشته آیا این فرد با مقام دولتی معامله کرده است که الان این مزاحمت‌ها را برای سازمان ایجاد می‌کند. این آقا وقتی از دادگاه‌ها نتیجه نمی‌گرفته در محل کار بنده مرتب مزاحمت ایجاد می‌کرد آیا نباید حراست این دستگاه که وظیفه‌اش حفاظت فیزیکی از آن است ورود پیدا کند ضمن اینکه این برخورد کاملاً محترمانه بوده است. ما معتقدیم در این ماجرا اتفاقاتی افتاده است که خارج از چارچوب بوده است.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند