امروز

چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۳:۳۲ بعد از ظهر

به گزارش اعتماد نو به نقل از روابط عمومی حزب اعتماد ملی؛ قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی اخیرا میزبان «مرتضی حاجی» رئیس کمیته تعامل و رایزنی شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان بود.

در این نشست صمیمی، طرفین با بیان تاریخچه و دلایل تشکیل شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان بر نقش شایسته و محوری احزاب اصیل و ریشه دار که در برهه های مختلف سیاسی امتحان خود را پس داده اند، تاکید شد.

رسول منتجب نیا، انتقادات حزب متبوع خود به ترکیب و ساختار این شورا را بیان نمود و عنوان کرد:
نحوه انتخاب اعضای حقیقی و حقوقی شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان این شائبه را برای اکثر نیروهای فعال حزبی ایجاد کرده است که توجه لازم و مورد انتظار بهه احزاب قوی نشده است.
حزبی که در طول سالهای گذشته برای اندیشه اصلاح طلبی هزینه های بسیاری داده است و در بدترین شرایط سیاسی از هویت و شخصیت های اصیل اصلاحات دفاعع نموده، اینک مورد بی مهری قرار گرفته است.

در راستای بهبود بخشیدن به شرایط فعلی و رسیدن به وحدت حداکثری پیشنهاد می شود، در ترکیب شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و ساختار کمیته های آن اصلاح شده و بازنگری لازم صورت پذیرد و آب رفته به جوی باز گردد تا موجبات خوشحالی همه دلسوزان و علاقمندان جریان اصلاح طلبی کشور برای نیل به یک پیروزی شکوهمند در انتخابات پیش رو، بیش از پیش فراهم گردد.

در ادامه جلسه مرتضی حاجی، رئیس کمیته تعامل و رایزنی شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ضمن توجه به این نقطه نظرات، گفت:

فلسفه وجودی تشکیل شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان ایجاد ساختاری برای استفاده از تمامی ظرفیتهای اصلاح طلبان است و هیچ کس رضایت ندارد احزاب بزرگ و به خصوص، حزب اعتماد ملی که یکی از موثرترین و فعال ترین احزاب اصلاح طلب است، مورد کم لطفی قرار بگیرد .
وزیر دولت اصلاحات ادامه داد :
دغدغه شخصیت ها و بزرگان اندیشه اصلاح طلبی، همواره وحدت حداکثری بوده و بنده به عنوان نماینده تام الاختیار شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، دغدغه هایی موجود احزاب را تایید می کنم و تلاش خواهم کرد تا با تعریف راهکار منطقی، حداکثر بهره برداری از ظرفیت عظیم احزاب و نیروهای حزبی در سراسر کشور به عمل آید.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

سومین نمایشگاه نقاشی و آثار دستی معلولین ذهنی تهران برگزار شد + تصاویر
در کنار همیم!
ما ۴۹ درصدیم! سهممان از کابینه چقدر است؟!
درخواست یک آتش نشان از سگ زنده یاب پلیس برای یافتن همکارش در زیر آوار

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند

۱
قاسم رضایی نفر سوم جهان شد
۵ زلزله پیاپی «فاریاب» کرمان را لزراند