برای امنیت شما در چهارشنبه آخرِ سال پاپَس نمی‌کشیم

سخنگوی پلیس با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال ضمن توصیه به هموطنان به ویژه جوانان و نوجوان مبنی بر پرهیز از رفتارهای پرخطر در این شب، تاکید کرد: پلیس برایِ امنیت همه شما تا پایانِ شب می ایستد، پا پس نمی کشد و نظاره گر شادمانی شما و خانواده های عزیز و گرانقدرِ ایرانی است؛ نباید به خاطر لحظه‌ای تفننِ خود سعی در خاموشی و تاریکیِ نورِ عمر و زندگیِ دیگران داشت.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایسنا،  سردار سعید منتظرالمهدی در یادداشتی به مناسبت چهارشنبه پایان سال نوشت: پلیس برای امنیت به دل خطر زده و جانش را به مخاطره می اندازد حتی برای کسانی که حالش را درک نمی کنند و این جزیی از ماموریت هایش است، امنیتی که پلیس به شهروندان هدیه می دهد همانند آغوش بی دلهره پدران و نوازشهای بی دریغ مادران است؛ به بهای یک شب شادی با رفتارهای افراطی، بدون منطق و استفاده از مواد آتش زا و محترقه‌ پرخطر، این امنیت را خدشه دار نکنیم.

فراجا امنیت را به پای شهروندان می‌ریزد تا در آرامش به‌ روزمرگی ها و مناسبت‌هایشان برسند و چهارشنبه پایان سال هم از مناسبت های قدیمیِ ماست و چه نیکو که این روز را با شادمانی به نوروز پیوند بزنیم.

ناگفته پیداست هدف غایی پلیس، تولید و تسری امنیت و احساس امنیت به پهنه جغرافیای کشور است؛ شادی و سرور مردم را خواهانیم اما بایستی از رفتارهای پر خطر دوری کرد تا این شادی و نشاط پایدار بماند؛ بدانیم که همه اخطارها زنگ ندارند فقط یک هشدار کلامی است اما عدم توجه به آن خساراتی به بار می آورد جبران ناشدنی؛ این اشتباهاتِ لحظه ای تاوانی به بلندایِ یک عمر و یک زندگی دارند؛ این ترقه بازی‌هایِ دلهره آور، سود نیست، بلکه یکسَر سوخت و سوز است.

آموزش و پرورش در اجلاس سراسری نماز به عنوان دستگاه برتر انتخاب شد
هم اکنون بخوانید

متاسفانه آتش زاها و مواد محترقه به بهای ارزانی خریداری اما برای قربانی، گران تمام می‌شود؛ به بهای جان گرانقیمتِ آدمی؛ شما نوجوانان و دانش‌آموزان عزیز، باهوش‌تر و آگاه‌تر از چیزی هستید که فکر می‌کنید و قوی‌تر از آن هستید که به نظر می‌رسید؛ پس به تلاش‌هایِ عمدیِ سودجویان پشتِ پا زنید و از جان، روان و عمر خود محافظت کنید.

پلیس برایِ امنیت همه شما تا پایانِ شب می ایستد، پا پس نمی کشد و نظاره گر شادمانی شما و خانواده های عزیز و گرانقدرِ ایرانی است؛ نباید به خاطر لحظه‌ای درخشش و تفننِ خود سعی در خاموشی و تاریکیِ نورِ عمر و زندگیِ دیگران داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شش =

دکمه بازگشت به بالا