بازماندگان مجلس یازدهم در «استان تهران»

با اعلام رسمی نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم در استان تهران، منتخبان مجلس دوازدهم در این استان مشخص شدند.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایسنا، استان تهران ۳۵ کرسی در مجلس دارد که با توجه به اعلام رسمی نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، از این تعداد ۱۴ منتخب با رای اکثریت مردم به مجلس راه یافتند. تکلیف ۱۶ کرسی دیگر در مرحله دوم مشخص می شود.

در انتخابات مجلس یازدهم احسان خاندوزی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر وارد مجلس شد که برای وزارت اقتصاد از نمایندگی مجلس استعفا داد.

میرسلیم، نادران و تقوی در انتخابات ثبت نام نکردند. عمویی و عزت الله اکبری‌تالارپشتی نیز از کاندیداتوری در مجلس انصراف دادند.

جدول زیر نمایندگان فعلی مجلس و منتخبان مجلس دوازدهم در حوزه های انتخابیه استان تهران را نشان می‌دهد. در ستون مربوط به منتخبان، در حوزه‌های انتخابیه که انتخابات به مرحله دوم کشیده شده، اسامی افراد قید شده است.

حوزه انتخابیه نمایندگان فعلی منتخبان مجلس دوازدهم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف،‌ سیدمصطفی آقامیرسلیم، مرتضی آقاتهرانی، الیاس نادران، سیدمحسن دهنوی، سیدمحمود نبویان، اقبال شاکری، ابوالفضل عمویی، بیژن نوباوه وطن، مجتبی توانگر، محسن پیرهادی، روح‌الله ایزدی خواه، احمد نادری،‌ عبدالحسین روح‌الامینی، سیدنظام موسوی، زهره الهیان،‌ مالک شریعتی نیاسر، مهدی شریفیان،‌ سیدرضا تقوی، سمیه رفیعی، سیدعلی یزدی‌خواه، علی خضریان،‌ رضا تقی‌پور انوری، فاطمه قاسم‌پور، مجتبی رضاخواه، زهره لاجوردی،‌ غلامحسین رضوانی، عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی و اسماعیل کوثری سیدمحمود نبویان، امیرحسین ثابتی، حمید رسایی، محمدباقر قالیباف، رضا تقی‌پورانوری، روح‌الله ایزدخواه، مرتضی آقاتهرانی، منوچهر متکی، اسماعیل کوثری، مهدی کوچک‌زاده، علی یزدی‌خواه، علی خضریان، مالک شریعتی، کامران غضنفری(اکثریت آرا)

 

احمد نادری، ابراهیم عزیزی، پیمان فلسفی، سمیه رفیعی، ظهره‌وند، نجابت، روح‌الامینی، سراج، جراره، لاجوردی، قیصری، سلیمی، طبیب‌زاده نوری، اخلاقی، اسکندری، بحرینی، محمودی، حسن خجسته باقرزاده، مهدی عسگری، مجتبی زارعی، بیژن نوباوه، سمیه گلپور، علی‌اصغر پورمحمدی، علی طهرانی مقدم، نظام الدین موسوی، فاطمه قاسمپور، حسین مزرعه آخوند، مجتبی رحماندوست، عطا بهرامی، مهدی شریفیان، سعید آجرلو و غلامحسین رضوانی(مرحله دوم)

پاکدشت فرهاد بشیری فرهاد بشیری
شهریار،قدس و ملارد حسین حق وردی حسین حق‌وردی
رباط کریم و بهارستان حسن نوروزی حسن قشقاوی
ورامین و پیشوا حسین نوش‌آبادی مهدی زمانی‌افشار
دماوند و فیروزکوه سیداحمد رسولی‌نژاد

شاهرخ رامین

امیر سرلشکر موسوی از یگان های ارتش در شمال غرب بازدید کرد
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا