حمله موشکی مجدد حزب‌الله لبنان به مواضع صهیونیست‌ها

درپی موشک باران پایگاه استراتژیک «مرون» طی صبح امروز، منابع رسانه‌ای از حمله موشکی جدید حزب‌الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش اعتماد نو به نقل از ایسنا، شبکه المیادین در این باره گزارش داد که چند موشک به سمت مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی «شبعا» پرتاب شد.

در همین راستا شبکه الجزیره نیز گزارش داد که یک موشک به پایگاه «رمثا» ارتش رژیم صهیونیستی در تپه‌های «کفرشوبا» اصابت کرده است.

حزب‌الله در بیانیه‌ای درباره تازه‌ترین عملیات خود اعلام کرد: مجاهدان مقاومت اسلامی در حمایت از ملت ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاعانه و شرافتمندانه آنها، پایگاه «رویسات العلم» در مزارع اشغالی شبعا لبنان را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

نیروهای حافظ صلح سازمان ملل (یونیفل) در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: ما از همه طرف‌ها می‌خواهیم که جلوی اقدامات خصمانه را برای جلوگیری از تشدید بیشتر تنش در نوار مرزی بگیرند.

یونیفل همچنین در این بیانیه تاکید کرد: از ۲ طرف می‌خواهیم که مسیر را برای یک راه حل سیاسی و دیپلماتیک که می‌تواند ثبات را به منطقه بازگرداند، هموار کنند.

در مقابل جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی نیز شهرک‌های «عیتا الشعب» و «یارون» را در جنوب لبنان بمباران کردند.

منابع رسانه‌ای صبح امروز نیز از پرتاب ده‌ها موشک توسط حزب‌الله لبنان به سمت مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین خبر داده بودند.

در همین راستا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: رزمندگان مقاومت اسلامی پایگاه کنترل هوایی «مِرون» در «جبل الجرمق» را با چندین موشک هدف قرار دادند و اهداف مورد نظر مستقیما و به صورت دقیق مورد اصابت قرار گرفتند.

شورای امنیت فردا درباره قره‌باغ تشکیل جلسه می‌دهد/ تماس گوترش با علی‌اف
هم اکنون بخوانید

مقاومت لبنان از آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین علیه اراضی اشغالی و آغاز جنگ غزه، در راستای حمایت از ملت فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شهرک‌های هم مرز با لبنان و پایگاه‌های صهیونیست‌ها را هدف حملات موشکی قرار داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا