مهندسی انتخابات کلیدواژه دشمن برای کاهش مشارکت است

وزیر کشور بابیان اینکه مشارکت در انتخابات، جهاد سیاسی است، گفت: مهندسی انتخابات کلیدواژه دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت سیاسی مردم است.

به گزارش اعتماد نو به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی روز جمعه در دیدار با طلاب و روحانیون استان البرز و شهر در کرج در جریان دومین سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به استان البرز افزود: انتخابات یکی از میدان ها و جبهه های مهم پیش روی ماست که باید در آن تلاش کنیم تا حضور مردم پای صندوق های رای پررنگ باشد.

وزیر کشور تاکید کرد: امروز وظیفه مهم ما تلاش برای پررنگ کردن مشارکت مردم در پای صندوق های رأی است، چیزی که دشمن در جهت عکس آن تلاش جدی می کند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به محل امید و ‌نقطه اتکای ملت های آزادایخواه جهان تبدیل شده است،گفت: اجازه تعلل نداریم و باید در همه عرصه ها از جمله جهاد علمی، اقتصادی و تبیین و جهاد سیاسی که مولفه آن تلاش برای مشارکت پررنگ در انتخابات است را با جدیت دنبال کنیم.

وحیدی، القای ناکارآمدی دولت و نظام را از دیگر دسیسه های دشمنان دانست و گفت: دولت با همه توان در خدمت مردم است، همین امروز رییس جمهور بلافاصله پس از بازگشت از مسکو در سفر استانی در جمع مردم البرز حضور یافته و شبانه روز برای حل مسایل کشور و مردم تلاش می کند، کجا چنین رییس جمهوری سراغ داشته اید؟

وزیر کشور گفت: رییس جمهور به طور جدی به دنبال پیاده سازی سیاست های مقام معظم رهبری در کشور است که برای پیشبرد امور کشور و حل مسایل بسیار راهگشا و کلیدی هستند.

چرا نظام انتخاباتی ایران حزبی نیست؟
هم اکنون بخوانید

وحیدی در بخش دیگری از صحبت های خود به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و افزود: حضور سراسیمه  مقامات امریکایی در تل آویو نشان از نگرانی عمیق آنها از تحولات در منطقه ماست.

وی ادامه داد: در همین ۲ ماه اخیر علاوه بر رییس جمهور شاهد حضور چهار باره وزیر دفاع و رییس سیا و مشاور امنیت ملی و معاون رییس جمهور آمریکا در تل آویو بوده ایم، آنها بسیار نگران هستند و نگرانی شان تنها به خاطر غزه نیست بلکه آنها نگران اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران در منطقه و معادلات بین المللی هستند.

وی با اشاره به الگوگیری نهضت های مقاومت اسلامی منطقه از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی،خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پیروزی های راهبردی که جبهه مقاومت اسلامی علیه جنایتکاران و مستکبران جهانی بدست آورده همگی تحت تاثیر هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا