انهدام مواضع دشمنان ایران در عملیات انهدام

گروه علمی و فناوری خبرگزاری برنا؛ فرارسیدن «نوروز» هرساله سبب می‌شود تا مردم از جمله جوانان و نوجوانان اوقات فراغت بیشتری داشته باشند، اتفاقی که بعد از تعطیل شدن مدارس در فصل تابستان هم روی می‌دهد، برنامه‌های مختلفی برای پر کردن این اوقات فراغت قابل اجرا است.

یکی از مواردی که امکان پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با آن‌ها وجود دارد، بازی‌های ویدئویی است، فرقی نمی‌کند که کنسول بازی از کدام نوع رومیزی، موبایل، پلی استیشن، ایکس‌باکس و … باشد، استفاده از بازی‌ها گزینۀ جذابی برای نوجوانان و جوانان جهت پر کردن زمان‌های فراغت است.

البته در استفاده بازی‌ها باید دو نکته را مدنظر قرار داد، نخست آنکه رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی رعایت شود تا جوان یا نوجوان ایرانی از بازی ویدئویی استفاده نکند که مناسب سن او نیست و نکتۀ دوم اینکه مقدار زمان استفاده از بازی‌های ویدئویی کنترل شده باشد.

خانواده‌ها و خود بازیکن‌ها پیش از استفاده از یک بازی رایانه‌ای امکان بهره‌گرفتن از اطلاعات سامانه اسرا «رده‌بندی سنی بازی‌های ویدئویی» دارند.

خبرگزاری برنا به همین جهت روزانه دستکم یک بازی مناسب برای یکی از گروه‌های سنی را معرفی خواهد کرد تا بازیکن‌های دوستدار این صنعت، امکان استفاده از بازی‌های بیشتری را پیدا کنند.

 

داستان بازی

«عملیات انهدام» یک بازی اکشن ایرانی است، بازیکن در این بازی در نقش یک رزمندۀ ایرانی ظاهر می‌شود، بازی دو بخش داستانی و نامحدود دارد، مراحل بازی به تدریج دشوارتر می‌شود. هرمرحله بازی سه ستاره دارد که بازیکن با انجام صحیح چالش‌ها امکان به دست آوردن آن‌ها را دارد.

معرفی ۲۷ رقم بذر جدید در موسسه تحقیقات دیم کشور
هم اکنون بخوانید

این بازی بومی سعی می‌کند تا حدی بازیکن نوجوان را نسبت به ارزش‌های ایرانی اسلامی به خصوص دربارۀ رشادت‌های رزمندگان ایران در ایام هشت سال دفاع مقدس آشنا کند.

انجام صحیح مراحل بازی سبب می‌شود که بازیکن سکه بدست بیاورد و برای اموری مانند خرید اسلحه‌های جدید و زمان بیشتر در بازی صرف کند اما نکتۀ منفی بازی این است که زمان کافی جهت انجام مراحل بازی وجود ندارد از طرفی هزینۀ خرید اسلحه‌های جدید در بازی بسیار زیاد است و بازیکن به طور معمول سکۀ کافی برای این کارها در اختیار ندارد بنابراین مجبور به پرداخت درون برنامه‌ای جهت خرید سکه می‌شود و نوعی فرهنگ مصرف گرایی برای وی تبلیغ می‌گردد.

طبیعی است که اجبار به خرید چندبارۀ سکه در طی مراحل بازی برای بازیکن کلافه کننده است اما توسعه دهنده امکان دریافت سکه رایگان برای بازیکن را هم به شرط عضویت در کانال‌های شبکه‌های اجتماعی سازندۀ بازی امکان پذیر کرده است، هرچند این کار فقط یک بار امکان پذیر خواهد بود و سکۀ کمتری نیز نصیب بازیکن می‌شود اما در هرصورت به عنوان یک امکان در اختیار بازیکن است.

نمایش پرده‌های نمایشی میان مراحل بازی از جمله نقاط جذاب «عملیات انهدام» است، بازیکن در این بازی‌ امکان اتصال به اینترنت و مشاهده برخط وضعیت رقبای خود و شناختن بهترین رقبایش را خواهد داشت.

 

سخنی با والدین 

«عملیات انهدام» فاید تبلیغات درون برنامه‌‌ای است اما محدود بودن زمان و گلوله‌های موجود در هر اسلحه دارد، فرزند شما را برای خرید سکه درون برنامه‌ای ترغیب می‌کند، او به طور ناخودآگاه تشویق می‌شود سکه بخرد تا زمان یا گلوله برای سلاح خود بخرد.

الزامات تنظیم گری در فضای مجازی
هم اکنون بخوانید

بازی با توجه به سبکی که دارد همراه با مقداری خشونت است، زندگی بازیکن توسط دشمن یا دشمنان تهدید می‌شود و گاهی تحت محاصره قرار می‌گیرد که احتمال دارد تا حدی برای او اضطراب ایجاد کند بنابراین هنگام استفاده از بازی باید به این نکته توجه کنید که فرزندتان دچار افراط نشود.

 

نمایی از بازی

 

ویژگی‌های بازی

✅ گرافیک قابل قبول

✅ محیط‌های جذاب و پر از جزئیات

✅ بازی‌واره نسبتاً آسان به سبک اول شخص تیراندازی

✅ اسلحه‌های مختلف با قابلیت ارتقا

✅ روایت داستانی قابل قبول

✅ عدم نیاز به اینترنت در زمان انجام بازی

✅ رقابت آنلاین با دیگر بازی‌بازان بازی و به چالش کشیدن آن‌ها

✅ تنظیم گرافیک و بازی‌واره بازی بر اساس گوشی و تبلت

✅ دارای پشتیبانی آنلاین و تلفنی

✅ حجم پایین در قیاس با گرافیک

 

مشخصات بازی

نام بازی: عملیات انهدام

کنسول مورد استفاده: تلفن‌همراه هوشمند

رده‌بندی سنی مناسب: + دوازده سال

سبک: اکشن

حجم فایل: ۱۳۱ مگابایت

تعداد نصب در مارکت‌ها: ۱۷۰+ هزار

سازنده: شرکت رسانه‌گستر بِنیسی

لینک نصب

انتهای پیام/
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − دو =

دکمه بازگشت به بالا