آغاز به کار نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام پزشکی/ بازرسان مجمع انتخاب شدند

آغاز به کار نوبت دوم مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان نظام پزشکی/ بازرسان مجمع انتخاب شدند


به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، در مجمع امروز پس از استقرار هیات رئیسه مجمع وخیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه، محمد رئیس‌زاده، رئیس کل سازمان نظام پزشکی به ارائه گزارش عملکرد ۱۵ ماهه این سازمان از آبان ماه ۱۴۰۰ لغایت دی‌ماه ۱۴۰۱ پرداخت.


وی گزارشی مکتوب از اهم فعالیت های فناوری اطلاعات سازمان، صندوق تعاون و رفاه، مباحث تعرفه و مالیات، آموزش، انتظامی، توسعه، فنی و نظارت، روابط عمومی، بازرسی و رسیدگی به شکایات و دیدارها و جلسات انجام شده  به اعضای حاضر در مجمع ارائه نمود.برخی از اعضای مجمع عمومی نیز به بیان پرسش های خود از ریاست کل پرداخته و پاسخ دریافت نمودند.


مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی کشور 2


در ادامه منصور جعغری نمین، رئیس شورای عالی نظام پزشکی نیز در مجمع امروز گفت: حاصل اعتماد و پشتیبانی اعضای مجمع عمومی از منتخبان خود در شورای عالی در این دوره، اهتمام در پیگیری  مطالبات اساسی جامعه پزشکی، تکیه بر بدنه کارشناسی اعضای سازمان چه در داخل مجمع و چه صاحبنظران و اهل فن در مجامع مرتبط با جامعه پزشکی بود. در این دوره تلاش شد اصل شفافیت و علنی بودن جلسات با ساز و کاری که از آن مطلع هستید، رعایت شود.


وی با اشاره به این که وظایف اصلی شورای عالی در ذیل ماده ۱۵ قانون سازمان نظام پزشکی به صراحت بیان شده است، خاطرنشان کرد: از جمله آن اجرای دقیق وظایف مقرر در ماده ۳ این قانون و نظارت مستمر بر حسن اجرای آن ها از طریق رئیس کل ، نظارت بر عملکرد نظام‌پزشکی‌ها، نظارت بر عملکرد صندوق تعاون و رفاه ، تهیه و تصویب دستور العمل‌های اجرایی در چارچوب قانون و بحث تصویب بودجه سالیانه سازمان  و موارد ارجاعی از کمیسیونهای تخصصی به شورای عالی است که تک تک این موارد درکتاب گزارش عملکرد با آمار و ارقام به اعضای مجمع عمومی ارائه شده است.

صدور کارت شناسایی برای تمام دستفروشان در سال ۱۴۰۱/ دکه‌های مطبوعاتی برای نخستین بار پس از ۴۰ سال با شهرداری قرارداد می‌بندند
هم اکنون بخوانید


مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی کشور 3


در ادامه مجمع امروز، فهیمه قاسمی، بازرس مجمع عمومی نیز به ارائه خلاصه‌ای ازفعالیت‌های بازرسی درسال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ پرداخت و توضیحات لازم را به اعضای مجمع عمومی درمورد پیگیری ها وموضوعات مکاتبه شده بیان کرد.


پس از آن نیز گزارش‌های بازرسین مجمع عمومی توسط آقایان اقبالی و مظلومیان به اعضای مجمع عمومی ارائه شد.


مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی کشور 4


برگزاری انتخابات بازرسان مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی 


در ادامه برگزاری دومین نوبت از مجمع عمومی نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۱، انتخابات بازرسان مجمع نیز انجام شد.


در این انتخابات چهار نفر از اعضای مجمع عمومی کاندیدای بازرسی شدند که از ۱۱۶ تعرفه توزیع شده ؛ تعداد آرای شرکت کنندگان به شرح ذیل است:


۱-فهیمه قاسمی ۹۲ رای 


۲-علی محمد مظلومیان ۹۱ رای


۳- محمد رضا اقبالی ۷۵ رای


۴-عباس رجبی کاشانی ۴۷ رای


گفتتی است از بین آرا اخذ شده، ۳ رای باطله بود.


سه منتخب اول به عنوان بازرس مجمع عمومی و نفر چهارم به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.


مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی کشور 6


مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام پزشکی کشور 7


 


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 3 =

دکمه بازگشت به بالا