امروز

سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۵:۰۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

سیاسی

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جمع نخبگان و هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با اشاره به نقش دانشمندان و نخبگان در این نیرو[…]


نشست فرمانده نیروی هوایی ارتش با نخبگان و هیئت علمی دانشگاه شهید ستاری


به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جمع نخبگان و هیئت علمی دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با اشاره به نقش دانشمندان و نخبگان در این نیرو اظهار داشت: امروز دانشمندان ما می‌توانند با ایجاد گروه‌های نخبگان گلوگاه‌های حساس نیروی هوایی ارتش را همچون گذشته رفع کنند.


وی افزود: برای تحقق این هدف و رسیدن به مقصد تعیین شده، تمام برنامه‌ریزی‌ها براساس سندی مدون در حال پیشرفت است و هر کدام از اساتید باید این را یک تکلیف بدانند تا با راهبری نخبگان و دانشمندان جوان بتوانند نقش خود را به بهترین شکل در رشد و تعالی نیروی هوایی ارتش به کار گیرند.


فرمانده نیروی هوایی ارتش خطاب به فرماندهان و مسئولان حاضر تصریح کرد: رفع دغدغه‌های نخبگان یکی از عوامل ماندگاری آنها در چرخه پژوهشی و خدمت‌رسانی به مجموعه نیروی هوایی ارتش است که از میان برداشتن چنین مشکلاتی علاوه بر ارتقاء روحیه می‌تواند کارآمدی آنها را نیز افزایش دهد.


وی خطاب به نخبگان افزود: بدون شک نخبگان به عنوان موتور محرکه نیروی هوایی ارتش، اثرگذاری بارزی در حوزه‌های پژوهشی و تحقیقاتی این نیرو دارند و آنچه امروز حائز اهمیت است پیشی گرفتن در مباحث علمی به خصوص  در حوزه هوانوردی است که تلاش و همت بیش از پیش نخبگان را می‌طلبد.


فرمانده نیروی هوایی ارتش تاکید کرد: هم‌افزایی و تعامل حداکثری دانشگاه هوایی شهید ستاری با مراکز علمی و پژوهشی در داخل و خارج از نیرو  یکی از اولویت‌های نیروی هوایی ارتش برای استفاده از ظرفیت‌های حداکثری است که می‌تواند ما را در مسیر رشد و تعالی بیش از پیش ارتقاء دهد.


امیر سرتیپ خلبان واحدی در پایان خاطرنشان کرد: حمایت از نخبگان یکی از مهم‌ترین شاخصه‌ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در صدر آن، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش همواره یکی از حامیان نخبگان بوده که این خود نشان از جایگاه آنها در بدنه ارتش دارد.


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی