امروز

سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۱:۰۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

به گزارش خبرنگار ایلنا، یوسف نوری درباره وضعیت ادامه آموزش در مدارس اظهار کرد: ما اصرار داشتیم در دوران کرونا هم مدارس باز باشند که با همکاری مردم، رسانه ها، معلمین و دانش آموزان این اتفاق افتاد و مدارس باز[…]


فردا مدارس تهران باز هستند


به گزارش خبرنگار ایلنا، یوسف نوری درباره وضعیت ادامه آموزش در مدارس اظهار کرد: ما اصرار داشتیم در دوران کرونا هم مدارس باز باشند که با همکاری مردم، رسانه ها، معلمین و دانش آموزان این اتفاق افتاد و مدارس باز شدند که وقفه زیادی هم داشت و آسیب زیادی زد.


وی با بیان اینکه امسال شاهد بودیم که به علل گوناگونی چون برودت هوا، آلودگی هوا و صرفه جویی در مصرف گاز مدارس در استان هایی تعطیل شدند که قبلا تعطیلاتی به این صورت  نداشتیم و بی سابقه بود، ادامه داد: با دوستان صحبت کردیم که تعطیلی ها لطمه می زند به دانش آموزان و موضوع باید به صورت جدی پیگیری شود، آقای رئیس جمهور هم در جلسه دستور دادند که تعطیلی نباشد. به شاخص های جهانی هم نگاه میکردم تعطیلی ها به این شکل نبوده است.


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مصوبه ای داشتیم که قرار شد مصوبه هم تغییر کند، گفت: بنابراین فردا مدارس تهران باز هستند و با آقای استاندار هم تماسی در این باره داشتیم.


نوری در پاسخ به اینکه آیا این تصمیم تنها مربوط به تهران است؟ گفت: خیر، به همه مدیران کل استان ها موضوع را انتقال داده و با وزیر کشور هم صحبت کردیم که این اتفاق برای آموزش و پرورش خوب نیست. حالا اگر موردی در منطقه ای اتفاق بیفتد و اتفاق خاصی است ممکن است تعطیلی اعلام شود که موارد استثنا است. بارها گفته ایم مدارس باید آخرین جایی باشد که تعطیل می‌شود، در حالی که الان اولین جایی است که تعطیل می‌شود.


وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا فردا همه مدارس در تهران باز هستند؟ گفت: بله، الان با آقای استاندار صحبت کردم و همه مراکز آموزشی تهران فردا باز است. چون نیمسال دوم شروع شده و امتحانات باقی مانده از نوبت اول به شورای مدارس سپرده شده است که همزمان آزمون ها را در همین زمان بگیرند. باید انرژی زیادی بگذاریم، معلم ها هم آمادگی دارند تا کاستی ها را جبران کنیم.


 


 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی