امروز

شنبه, ۸ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۹:۲۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

سیاسی

به گزارش ایلنا، با توجه به فرسایش و تغییرات صورت‌گرفته در حاشیه رودخانه مرزی ارس در استان آذربایجان شرقی، به منظور جلوگیری از وقوع سیلاب و تهدید مالی و جانی مرزنشینان و با هدف ساماندهی، تثبیت بستر و حفاظت از سیلاب[…]


اختصاص اعتبار به استان آذربایجان شرقی برای جلوگیری از وقوع سیلاب و حوادث غیرمترقبه


به گزارش ایلنا، با توجه به فرسایش و تغییرات صورت‌گرفته در حاشیه رودخانه مرزی ارس در استان آذربایجان شرقی، به منظور جلوگیری از وقوع سیلاب و تهدید مالی و جانی مرزنشینان و با هدف ساماندهی، تثبیت بستر و حفاظت از سیلاب و حوادث غیرمترقبه، مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان اختصاص یافت.


همچنین به موجب این مصوبه، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان آذربایجان شرقی موظف است ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام کار، گزارش عملکرد اعتبار فوق را هر سه ماه به سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و مدیریت بحران کشور ارسال کند.


تصویب اساسنامه شرکت عمران شهر جدید تابناک در استان فارس


هیات وزیران در ادامه و به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی، اساسنامه شرکت عمران شهر جدید تابناک استان فارس را به تصویب رساند.


به موجب اساسنامه فوق، سرمایه شرکت یاد شده مبلغ یک میلیارد ریال منقسم به ۱۰ هزار سهم یکصد هزار ریالی است که تماماً متعلق به شرکت عمران شهرهای جدید (مادر تخصصی) است.


وظایف، اختیارات و ارکان شرکت مذکور، از دیگر مواد مندرج در اساسنامه یاد شده است.


صدور مجوز برای امضای موقت موافقتنامه بین ایران و جمهوری سیشل


به منظور گسترش حمل و نقل هوایی با کشورهای آفریقایی و با هدف افزایش حجم مبادلات درآمدهای غیرنفتی از طریق توسعه مسیرهای پروازهای بین‌المللی توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی، هیات وزیران با صدور مجوز به وزارت راه و شهرسازی برای انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری سیشل موافقت کرد.


اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس


هیات وزیران ضمن اعلام نظر درخصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان خود را برای پیگیری طرح‌های مربوط تعیین کرد.


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی