تحریم رسانه‌ها و اهالی قلم ایران، نقض حقوق اساسی ملت ایران است

تحریم رسانه‌ها و اهالی قلم ایران، نقض حقوق اساسی ملت ایران است


به گزارش ایلنا، ناصر کنعانی در صفحه اینستاگرام خود در این ارتباط نوشت:


«جنون تحریم دولت آمریکا ویروسی شده و به سرعت به دوستانش منتقل می شود!


تحریم «خبرگزاری تسنیم»، «روزنامه کیهان»، «نورنیوز»، خبرگزاری فارس، مدیرمسئول کیهان، رئیس فعلی و سابق سازمان صداوسیما و یک خبرنگار این سازمان، جدیدترین فهرست تحریمی دولت کانادا علیه ایران و ایرانیان است!


این اولین هنرمندی دولت کانادا در تحریم اصحاب رسانه و رسانه های خبری معتبر ایران نبود، این کشور قبلا “پرس تی وی” شبکه خبری انگلیسی زبان ایرانی را نیز تحریم کرده بود!


از نظر دولت کانادا و شرکای غربی ضدایرانی آن، ملت ایران علاوه بر تحریم های اقتصادی، حق اظهار رأی و نظر نیز ندارند! مگر آنکه مثل خود آنها و به زبان فرهنگی خود آنها حرف بزنند، مثل “ایران اینترنشنال”، “منوتو” و…!!


تحریم رسانه ها و اهالی قلم ایران، نقض بخشی از حقوق اساسی ملت ایران در رساندن صدا و نظر خود به جهانیان و نیز گویای پوچ بودن شعار غرب در خصوص “دسترسی آزاد به اطلاعات” و “آزادی بیان” است؛ همان حقوقی که غرب مدعی و مروج آن است و بر مبنای این ادعا، حتی توهین به مقدسات دینی و سماوی را مجاز می شمارد!!


البته توسل به زور و تحریم برای شنیده نشدن صدای دیگران، توسط کشوری که ادعاهای حقوق بشری اش گوش دنیا را کر کرده، چندان شگفت آور نیست.


کانادا به رفتارهای آپارتایدی عادت دارد! گورهای دسته جمعی کودکان بومی این سرزمین، سند آن است! و اینک به “آپارتاید رسانه ای” روی آورده است!!

آمریکا ۸ فرد و ۳ شرکت ایرانی را تحریم کرد
هم اکنون بخوانید


آنگاه که شعار رنگ می بازد و منطق ضعیف می شود، چاره ای جز توسل به زور و تحریم باقی نمی ماند. “تحریم؛ زبان بین المللی آمریکا و متحدانش” شده است!»


 


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =

دکمه بازگشت به بالا