ارتش برای ارائه خدمات به زائران اربعین، هفت موکب مرزی ایجاد کرده است

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران برای ارائه خدمات به زائران هفت موکب مرزی ایجاد کرده است، گفت : یک هزار نفر از مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.


به گزارش ایلنا، امیر شاهین تقی خانی ، صبح روز پنجشنبه در مصاحبه با رادیو اربعین در ارتباط با برنامه های ارتش برای گرامیداشت اربعین و ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی اظهار کرد: ما در مجموعه ارتش به دو شکل در مورد ایام اربعین حسینی برنامه‌ریزی کرده‌ایم، بخشی از این برنامه‌ریزی‌ها برای خانواده های وابسته به  ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در این زمینه می توان به  برپایی موکب ها، ایستگاه های صلواتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و تشکیل حلقه های معرفت برای تبیین اهمیت و عظمت اربعین حسینی اشاره کرد .


وی همچنین با بیان این‌که «برنامه ریزی دیگر ارتش، ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی و  همراهی با مردم در این ایام است»، افزود : در همین چارچوب در مرزهای کشور ۷ موکب مرزی  ایجاد کرده‌ایم و همچنین استقرار بیمارستان و آشپزخانه های صحرایی،  ایجاد ایستگاههای خدماتی، پیش‌بینی پارکینگ های خودرویی از مجموعه اقدامات ارتش برای ارائه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی است .


 سخنگوی ارتش گفت:همچنین یک هزار نفر از مجموعه ارتش آماده خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هستند.


تقی خانی ادامه داد:همچنین نرم افزارهایی با کمک دانشگاه شریف برای راهنمایی زائران از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است.


وی در پایان گفت: یکی از وظایف اصلی ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران، حفظ امنیت زائران و مرزهای کشور است و ما تمام تلاش خود را برای انجام این مسئولیت به کار خواهیم بست تا  مثل همیشه امنیت کامل  در مرز های کشور حاکم باشد.

اتهامات مطرح شده علیه مسقط، از ذهن بیمار ریشه می‌گیرد
هم اکنون بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =

دکمه بازگشت به بالا