امروز

پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۰:۴۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

رییس ستاد مرکزی اربعین از ممنوعیت سفر به عراق خبر داد و گفت: با توجه به ناآرامی هایی که امروز در عراق صورت گرفت دولت عراق برای ایجاد امنیت لازم مقررات منع آمد و شد را در سراسر عراق اعلام[…]


رییس ستاد مرکزی اربعین از ممنوعیت سفر به عراق خبر داد و گفت: با توجه به ناآرامی هایی که امروز در عراق صورت گرفت دولت عراق برای ایجاد امنیت لازم مقررات منع آمد و شد را در سراسر عراق اعلام کرد و به طور طبیعی تمام مرزهای مشترک بین ما و عراق مسدود شد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، مجید میراحمدی رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: با توجه به ناآرامی هایی که امروز در عراق صورت گرفت، دولت عراق برای ایجاد امنیت لازم مقررات منع آمد و شد را در سراسر عراق اعلام کرد و به طور طبیعی تمام مرزهای مشترک بین ما و عراق مسدود شد.


وی با بیان اینکه ما از ساعاتی قبل به استحضار زائران رساندیم و اعلام کردیم که از مراجعه به مرزها خودداری کنند، گفت: زائرانی که در پایانه  مرزی بودند به نحو مناسبی به عقب بازگشتند و ما الان زائری در مرز نداریم. امیدواریم به سرعت آرامش به عراق بازگردد و امنیت در عراق حاکم شود.


رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: کلیه پروازها به عراق ممنوع شده است و با توجه به اینکه برای ما امنیت کامل زائران است بنابراین تا استقرار کامل امنیت در عراق پروازها لغو شده است.


میراحمدی درباره زائرانی که در عراق حضور دارند، گفت: دقایقی قبل با سفیر ایران در عراق صحبت کردم و ایشان گفتند جای نگرانی وجود ندارد و همه زائران در امنیت کامل هستند و بعد از ممنوعیت رفت و آمد همه زائران با امنیت به کشور باز می گردند.


وی تاکید کرد: برنامه حماسه عظیم اربعین حسینی را با قوت ادامه می دهیم و به زودی آرامش در عراق برمی گردد. زائران مترصد باشند در روزهای آینده زمان حرکت را اعلام می کنیم. زائران ثبت نام در سامانه سماح را ادامه دهند.


 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی