صدور مجوز برای ۳۱ رسانه صوت‌ و تصویر فراگیر در مرداد ماه

۳۱ رسانه صوت‌و تصویر فراگیر در مرداد ماه سال جاری با سپری کردن مراحل اداری و احراز شرایط صدور مجوز، موفق به اخذ مجوز قطعی (مجوز دائمی) و غیرقطعی (مجوز موقت) از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر (ساترا) شدند.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ساترا، ۳۱ رسانه صوت‌ و تصویر فراگیر، در مرداد ماه سال جاری مجوز فعالیت خود را از ساترا دریافت کرده‌اند. این رسانه‌ها با سپری کردن مراحل اداری و احراز شرایط صدور مجوز، موفق به اخذ مجوز قطعی و غیرقطعی از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر (ساترا) شدند.


بر اساس این گزارش بیشترین حجم مجوزهای صادره مربوط به رسانه‌های نمایشی و رسانه‌های آموزشی است.


مجوزهای غیرقطعی دارای مدت زمان شش ماهه هستند. بعد از گذشت این دوره شش ماهه و ارزیابی ساترا از نحوه عملکرد رسانه‌ها در صورت رعایت شرایط قانونی و آیین نامه‌های مرتبط، مجوزها به قطعی تبدیل خواهند شد و رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر، مجوز قطعی خود را دریافت خواهند کرد.


رسانه‌های صوت‌وتصویر فراگیر می‌توانند با مراجعه به وبگاه ساترا به نشانی www. satra. ir در بخش سامانه صدور مجوز این سازمان و یا مراجعه به نشانی https://g4b.ir و انتخاب سازمان صدا و سیما در بخش جست‌و جوی پیشرفته، به‌منظور اخذ مجوز اقدام کنند.


انتهای پیام/

چالش تیم زیر 23 سال در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا/ پایان لیگ 3 روز پیش از شروع بازی‌ها
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا