امروز

پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۱:۲۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

اقتصادی

برهمین اساس جهت حضور سایپا در این بازار، مطالعه و برنامه ریزی دقیق صورت گرفته و مذاکراتی با هیئت های متعدد روسی من جمله هیئت مدیران منطقه ویژه اقتصادی آلابوگا، تیم مدیران ارشد کاماز برای خودروهای تجاری سنگین و شرکت[…]


برهمین اساس جهت حضور سایپا در این بازار، مطالعه و برنامه ریزی دقیق صورت گرفته و مذاکراتی با هیئت های متعدد روسی من جمله هیئت مدیران منطقه ویژه اقتصادی آلابوگا، تیم مدیران ارشد کاماز برای خودروهای تجاری سنگین و شرکت گاز برای خودروهای تجاری سبک و همچنین مدیران ارشد وزارت صنعت جمهوری تاتارستان صورت گرفت و توافقاتی در قالب تفاهم نامه مشترک جهت تبادل دانش فنی و امکان استفاده از ظرفیت های علمی و آموزشــی هر دو طرف و انتقال دانش فنی در حوزه های IT، نرم افزار، مالی و مهندسی به امضا طرفین رسید.

هم چنین گروه خودروســازی ســایپا درراستای توسعه فعالیت های برون مرزی که در۸ فرمان رئیس محترم جمهور ابلاغ شده و در بخش صادرات مورد تاکید ویژه قرار گرفته اســت، مذاکرات خود را جهت همکاری مشترک با قطعه سازهای اصلی و تامین کنندگان OE برای تامین قطعات تولیدی خودروهای رنو و لادا در سایت های تولیدی روســیه آغاز کرد. لذا طبق تکلیف دولت سیزدهم مبنی بر توسعه روابط پایدار با کشورهای همسایه، گروه خودروســازی سایپا در حال مطالعه جهت راه اندازی خط مونتاژ محصولات خود در بازار روسیه است.

در ایــن میــان یکــی از برنامه هایی کــه گروه خودروسازی ســایپا در ســال جاری با جدیت دنبال می کند افزایش صادرات قطعه به روسیه است که این امر از طریق مذاکره با توزیع کنندگان اصلی قطعات در روسیه در دست پیگیری است.

شایان ذکر است طی سال های اخیر قطعات خودرویی مختلفی از جملــه رادیاتور، قطعات سیســتم تعلیق و قطعات ریخته گــری به بازار روسیه صادر شده است.

با توجه به وسعت بازار روســیه و مرز آبی مشترک با این کشور و همچنین نفوذ در بازارهای منطقه اوراسیا، گروه خودروسازی ســایپا برنامه ریزی کرده است که سهم بیشتری از بازار روسیه داشته باشد و لذا تولید و صادرات خودرو و قطعات آن، از موضوعاتی است که در این نمایشگاه با جدیت پیگیری خواهد شد.

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کنکور ۱۴۰۲
حال و هوای خرید کریسمس در تهران

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی