امروز

شنبه, ۱۶ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۱:۱۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

جلسه گروه صنعت دفتر برنامه‌ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور اعضای گروه، متخصصان و خبرگان موضوع و نمایندگان دستگاه‌های متقاضی برگزار شد. به گزارش ایلنا، علی اخوان بهابادی، مدیر گروه تخصصی برنامه ریزی درسی صنعت دوسیت و سی‌ودومین[…]


جلسه گروه صنعت دفتر برنامه‌ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور اعضای گروه، متخصصان و خبرگان موضوع و نمایندگان دستگاه‌های متقاضی برگزار شد.


به گزارش ایلنا، علی اخوان بهابادی، مدیر گروه تخصصی برنامه ریزی درسی صنعت دوسیت و سی‌ودومین جلسه این گروه آموزشی دانشگاه علمی و کاربردی که برای بررسی دوره‌های پیشنهادی از سوی واحدهای اوستانی تهران شرق، البرز و خراسان رضوی تشکیل شد، گفت: با توجه به نیازهای روز بازار کار و ضرورت تدوین دوره‌های جدید، از نمایندگان دستگاه‌های متقاضی برای شرکت در این جلسه دعوت کردیم. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی‌کاربردی، در این جلسه، نمایندگان دستگاه‌های متقاضی، دوره را تشریح کردند. پس از معرفی و تشریح دوره، متخصصان حوزه شغلی و اعضای گروه نظرات خود را اعلام کردند. همچنین با کلیات ۵ دوره برنامه‌درسی که با رویکرد توجه به مشاغل جدید در راستای برنامه تحولی نیازآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی تدوین شده بود، موافقت شد.


 


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی