امروز

چهارشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۴۰۱

  ساعت

۱۲:۵۵ بعد از ظهر

سایز متن   /

جلسه ارزیابی وضعیت HSE شهر تهران با هدف شناسایی مخاطرات در بخش‌های سلامت، ایمنی و محیط زیست شهرداری تهران و برنامه‌ریزی برای انجام اقدامات اصلاحی لازم برگزار شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، علی نصیری رئیس سازمان در این نشست با اشاره به ضرورت بروزرسانی بانک اطلاعاتی موجود در زمینه حوادث مختلف در سطح شهر تهران، افزود: تهران موجودی زنده است و بانک اطلاعاتی ما در زمینه حوادث احتمالی مختلف در این شهر باید بروزرسانی شود و این کاری نیست که با یکبار پیمایش انجام شده و به پایان برسد.


وی یادآور شد: موضوع ساده است، باید اجزای تشکیل‌دهنده شهر را تفکیک کنیم، تقسیم‌بندی لازم را انجام داده و ارزیابی درباره مخاطرات این اجزا را شروع کنیم.


دکتر نصیری بر ضرورت تقسیم کار بین واحدهای تخصصی، مشخص نمودن چک‌لیست‌ها، برگزاری منظم جلسات کمیته تخصصی و تدوین دستورالعمل‌های لازم متناسب با ماهیت و شکل مراسم‌های مختلف در طول سال و پیوست رسانه‌ای مناسب هر مراسم تاکید کرد.


وی همچنین بر لزوم استفاده مناسب از ظرفیت نیروهای دوام در محلات و برگزاری جلسات مشترک با مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی و نیز راه‌اندازی نرم‌افزار مناسب HSE برای ارزیابی تاکید و یادآور شد: ما دبیرخانه HSE هستیم و وظیفه اصلی‌مان در این بخش نظارت، سیاستگذاری و ارزیابی است.


رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در ادامه خواستار تعامل با سامانه ۱۳۷ و استفاده از آمار این سامانه برای گزارش موارد ناایمن در شهر تهران شد.


در ادامه این جلسه گزارشی در خصوص تهیه شناسنامه فنی و ایمنی ساختمان‌های شهر تهران و تجربیات به دست آماده در اجرای این طرح و گزارش‌های دیگری در خصوص بررسی موضوعات HSE در شهر تهران ارائه شد و حاضران نظرات خود را در خصوص این موضوع ارائه دادند.


انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی