انهدام باند سرقت مسلحانه خانه‌های تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عاملان سرقت مسلحانه خیابان زعفرانیه خبر داد و گفت: با تلاش کارآگاهان اداره یکم این پلیس، یک سرقت دیگر نیز کشف شد.


به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه “علی ولیپور گودرزی” اظهار کرد: رسیدگی به پرونده، سرقت مسلحانه‌ از خانه ای در محله زعفرانیه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.


وی افزود: چکیده پرونده نشان از این داشت، ۴ سارق جوان درحالی که کلت کمری به همراه داشتند پس از حضور در خانه موردنظر با بستن دستان اعضای یک خانواده ۳ نفره اقدام به ضرب و جرح آنها با شوکر برقی کردند و در ادامه موفق به سرقت طلا، ارز، سکه و ساعت‌های گرانقیمت به ارزش ۱۰ میلیارد ریال  شدند.


این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام نخست، متوجه شدند، سارقان با ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی جلوی درب ورودی خانه مراجعه کردند با بالا رفتن از دیوار و المک گاز وارد خانه شدند.


رئیس پلیس آگاهی تهران  عنوان کرد: بنابرحساسیت موضوع، کارآگاهان با دستور قضایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته پرداختند و متوجه شدند، یک مرد حدودا ۴۰ ساله ۲ ساعت قبل از سرقت، سارقان را ملاقات کرده است.


سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی، با بیان اینکه مرد میانسال بازداشت و هدف تحقیقات قرار گرفت‌، ادامه داد: پس از بررسی‌های اولیه از مرد جوان، فعالیت یک باند سرقت مسلحانه در تهران برای کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی احراز شد.


رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه گفت: کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی، پس از دریافت این اطلاعات مهم، با تلاش‌های شبانه روزی و رصد های اطلاعاتی گسترده در یک عملیات منسجم ۴ سارق دیگر را در مخفیگاه‌ خود در جنوب شرق تهران دستگیر کردند.

لزوم تهیه دستورالعمل ارزیابی ساخت‌وسازها
هم اکنون بخوانید


سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گورزی، با بیان اینکه یکی از متهمان در شهر بهبهان توسط کارآگاهان بازداشت شد، اظهار کرد: متهمان پس از انتقال به اداره یکم پلیس آگاهی در تحقیقات به ۲ فقره سرقت مسلحانه در محله‌ زعفرانیه و خیابان فرشته اعتراف کردند.


رئیس پلیس آگاهی پایتخت، با بیان اینکه از مخفیگاه ۴ سارق حرفه‌ای، موتورسیکلت‌های مسروقه و ادوات سرقت کشف شد، متهمان با دستور مقام قضائی جهت کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفتند.


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + سه =

دکمه بازگشت به بالا