امروز

پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۲:۰۳ قبل از ظهر

سایز متن   /

اجتماعی

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سقوط کودک چهار ساله به چاه، گفت: شورا و شهرداری نسبت به این موضوع حساس هستند و دلجویی از خانواده این کودک انجام خواهد شد. به گزارش ایلنا، پرویز سروری در[…]


نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سقوط کودک چهار ساله به چاه، گفت: شورا و شهرداری نسبت به این موضوع حساس هستند و دلجویی از خانواده این کودک انجام خواهد شد.


به گزارش ایلنا، پرویز سروری در هفتاد و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: ما قوه قضاییه فعلی را انقلابی می دانیم که برای حل مشکلات مردم وارد میدان می شود. ما این قوه را مصداق قوه ای کارآمد و مساله محور می دانیم اما اتفاق روز گذشته تعجب ما را بر انگیخت. چرا باید شهردار منطقه ۱۵ که جزء نیروهای انقلابی به شمار می رود به همراه مسئول فضای سبز منطقه بازداشت شود.


سروری گفت: شهرداران نباید علم غیب داشته باشند که بدانند زیر زمین چه خبر است. این منطقه رمپ و لوپ بوده و فضای استراحت نیست اما یکی از فرزندان ما در چاه موجود در منطقه سقوط کرده و جان خود را از دست داده است. چرا باید مدیران شهرداری با استرس پشت میز بنشینند و این اضطراب را داشته باشند که اتفاقی در منطقه ای روی دهد و شهردار باید به زندان برود.


وی با بیان اینکه باید بررسی میدانی صورت می گرفت و صبر و تأنی در آن لحاظ می شد، خاطرنشان کرد: این شهردار پس از رفتن به زندان می تواند شهردار کارآمدی باشد و به فعالیت خود به درستی ادامه دهد؟ کارآمدی به معنای رضایتمندی و مبارزه با فساد است اما با این اتفاقات، آیا شهردار ما کارآمد خواهد ماند؟


به گزارش پایگاه شهر، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ما انتظار داریم که قوه قضاییه ما را در این زمینه یاری کند، گفت: با اعتقاد به کارآمدی تیم جدید قوه قضاییه، لازم بود که این نکات را متذکر شویم که شما یار ما بودید و انتظار داریم که با صبر و تأنی همچنان یار شهرداری باشید تا بتوانیم در عرصه خدمات رسانی به درستی عمل کنیم.


انتهای پیام/

image_printنسخه چاپی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی

افزایش امتیاز معلمان استثنایی