برپایی «فرصت صدرخوانی» در اولین مدرسه تخصصی کشوری

اولین مدرسه تخصصی کشوری «فرصت صدر خوانی» با همت اندیشکده حقوق بشر و شهروندی دانشگاه امام صادق (ع) با هدف ترویج آثار شهید صدر در فصل تابستان برپا می‌شود.


به گزارش ایلنا، این مدرسه تخصصی کشوری با محوریت نمایندگی خراسان این اندیشکده و با همکاری پژوهشگاه تخصصی شهید صدر، دانشکده فارابی دانشگاه تهران، دانشگاه بین المللی امام رضا (ع)، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه علوم قضایی و دیگر مجموعه‌های حوزوی و دانشگاهی برگزار می‌شود. 


این مدرسه تخصصی دربردارنده چهار سطح مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و اختصاصی (فقه و حقوق) بوده و برای عموم علاقه‌مندان حوزوی و دانشگاهی کشور به صورت مجازی اجرا خواهد شد. 


از مهم‌ترین اهداف این مدرسه تخصصی می‌توان به «ترویج عالمانه و روش‌مند منظومه فکری مرحوم شهید صدر برای عموم علاقه‌مندان» و «تقویت مبانی و ظرفیت ادبیات علمی حقوق عمومی، حقوق بشر، حقوق شهروندی، حقوق عامه و حقوق ملت با استفاده از نظرات تخصصی شهید صدر» اشاره کرد. 


در پایان طرح ضمن اعطای مدرک تخصصی معتبر به همه فراگیران، از فراگیران برگزیده این مدرسه برای همکاری‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجرایی از سوی برگزار کنندگان و همکاران طرح دعوت به عمل خواهد آمد. 


علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صفحه مجازی مدرسه با شناسه @sadrsch در همه پیام‌رسان‌های داخلی، تلگرام و اینستاگرام مراجعه نموده یا با شماره ۰۹۲۲۱۰۳۹۴۶۲ تماس بگیرند.


انتهای پیام/

حجم تبادلات تجاری دو کشور ۴.۵ برابر زمان مشابه قبلی است/ تفاهمات اولیه در خصوص آزادسازی بخشی از اموال بلوکه شده ما انجام شده است
هم اکنون بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا