امروز

سه شنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۱

  ساعت

۰۵:۴۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، آمار فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.


نمایش «دکترنون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان که از ۷ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت ماه میزبان علاقه‌مندان در تالار اصلی تئاتر شهر  با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان بود، در مجموع ۳۶ اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان، میزبان ۸ هزار و ۴۹۹ تماشاگر و فروشی معادل ۶۱۰ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان بود.


نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی که از ۱۴ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۰۱ تماشاگر و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع ۳۱ اجرا، ۲ هزار و ۲۳۰ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۰۷ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان دست پیدا کرد.


نمایش «فریاد خاموش» به کارگردانی محمد هادی عطایی نیز که از ۲۳ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت در تالار سایه تئاتر شهر  با ظرفیت ۷۲ نفر  و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفت، با مجموع ۲۶ اجرا  و یک هزار و ۵۰۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۳۹ میلیون و ۶۸ هزار تومان فروش کرد.


نمایش «خماری» به کارگردانی امین بهروزی که از روز ۱۴ فروردین در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع ۳۱ اجرا و یک هزار و ۹۲۶ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۷۷ میلیون و ۴۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.


نمایش «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی اصل که از روز یازدهم اردیبهشت اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با ۱۴ اجرا و  ۳۳۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۳ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان دست یافته است.


نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز پانزدهم اردیبهشت در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ تماشاگر روی صحنه رفته تا کنون با مجموع  ۸ اجرا و تعداد ۶۱۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان)  و قیمت بلیت ۴۰ و ۵۰ هزار تومان به فروشی معادل ۱۲ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان رسیده است.


نمایش «نینا و جادوی ماه‌ها» به کارگردانی علیرضا دهقانی که از ۷ فروردین تا  ۱۹ اردیبهشت با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت با مجموع ۳۲ اجرا پذیرای ۴ هزار و ۶۰۹ تماشاگر بوده که با احتساب  ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف‌دار و مهمان به فروشی معادل ۹۲ میلیون و ۷۷۴ هزار و ۸۰۵ تومان دست پیدا کرد.


انتهای پیام/

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

حال و هوای خرید کریسمس در تهران
برداشت گل نرگس – بهبهان
نخستین برف تهران در ۱۴۰۰
در پیک پنجم حواسمان به کادر درمان باشد

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم

برادرم احمد…
آماده پاسخ به هر اقدام ایران هستیم